TV do 9000 zł

ImageX7

New member
1. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m

2. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-3

3. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Różnie

4. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć

5. Jak słońce świeci w pokoju? Nie świeci (rolety)

6. Jaki masz obecnie telewizor? Panasonic 58DX750

7. Co chcemy aby telewizor posiadał? Najlepszy obraz w tej cenie, 65", nastawiony na przyszłość ponieważ chce go mieć chociaż z 3-4 lata.

8. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? NC+ / Konsola PS4 Pro, Komputer, Laptop itp.

9. Jakie urządzenia? Pendrive, NC+, Konsola PS4 Pro, Dysk zewnętrzny, Komputer, Laptop itp.

10. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Około 6h +/-.

11. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Nie wiem jaka będzie najlepsza do ciemnego salonu.

12. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Muzyka, Filmy, Seriale, Sport itp.

13. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tak

14. Czy zamierzasz grać w gry? Tak, na PS4 Pro, 45% Gry, 55% Sport / Filmy itp. jakoś tak to się będzie rozkładać procentowo.

15. Preferencje co do marki? Najlepiej znana z produkcji najlepszych TV.

16. Preferencje co do wielkości? 65"

17. Co Cię denerwuje w telewizorach? Słabe wykonanie, słaba jakość obrazu, słaba jakość dźwięku, tzw. lagowanie, zawieszanie się itp.

18. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Różnie

19. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 9000 zł

20. Czy telewizor ma mieć 3D - Może mieć, ale nie musi.

Na koniec przypomnę, zależy mi najbardziej na najlepszym obrazie, dźwięku i wykonaniu w tej cenie, oglądam dużo sportu (piłka nożna) i filmów, gram dużo na PS4 (niedługo PS4 Pro). To co wymieniłem jest najważniejsze, reszta może być jedynie dodatkiem do tego wszystkiego.

INFO: Wcześniej już zakładałem podobny temat, kupiłem telewizor polecany przez was: Panasonic 58DX750 do pokoju, teraz kupuje do salonu za trochę większą kwotę i z drobnymi zmianami. Taka mała informacja żeby nikt się nie czepiał, że zrobiłem dwa "podobne" tematy.

Jeśli już będziecie podawać jakieś propozycje to proszę o to żeby te TV były dostępne w danych sklepach żebym mógł od razu kupić. Mam około dwa tygodnie na zakup więc zależy mi na czasie. Ten TV chce już wziąć na raty.
 

barburian

New member
Bez reklam
W tej cenie to te :
65DX780 VA
65DX750 VA
65PUS7601 VA
65KS7000 VA
65XD8505 IPS
A jesli na raty to może zastanów się też nad 65XD9305 VA

Są teraz promocje w Saturnie i MM więc się szybko decyduj
 

ImageX7

New member
1. Za drogi
2. Mam w mniejszej wersji, a chcę coś innego.
3. Nie widzę żeby był dostępny
4. Nie widzę żeby był dostępny
5. Byłem nim zainteresowany do momentu gdy przeczytałem o szarpaniu obrazu (możliwe, że to była wadliwa sztuka) oraz problem z komunikacją z amplitunerem Onkyo: https://www.youtube.com/watch?v=uSrsu6wxJ-Q (możliwe, że jest jeszcze więcej wad o których nie wiem)
6. O wiele za drogi, niby to raty, ale i raty trzeba spłacać.
 

ImageX7

New member
Kurcze jakoś Samsung mnie nie przekonuje, miałem kiedyś Samsunga i nie byłem zbytnio zadowolony - 48H6400... Martwe piksele, złe podświetlenie matrycy, telefony też mi się trafiały z wadami (Galaxy S6, Note 7) i weź tu teraz wybierz Samsunga.

Teraz najbardziej interesuje mnie coś od Sony lub Philipsa możliwe, że też Panasonic, ale inny od tego co mam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są super rewelacyjne ceny na SOny 65DX9305 i tp z kalibracja .
Ale i tak Philips PUS7601 w obecnej klasie to mistrzostwo.
 

ImageX7

New member
Strasznie mały wybór w tej cenie, a do tego ta dostępność w sklepach...
Został mi tylko Panasonic, Samsung odpada, LG odpada, Philipsa ciężko dostać, od Sony chyba też nie ma nic ciekawego w tej cenie na VA i weź tu coś kup...
 

ImageX7

New member
I jak to się odbywa jak będę już "niebieski"? Może ktoś to wyjaśnić? Jakiś specjalny sklep macie i na miejscu kalibrujecie czy jak to działa?
 

ImageX7

New member
65XD9305 ten TV serio ma Input Lag: 53?! To już go nie chcę z takim opóźnieniem, nawet nie wiem czemu został mi zaproponowany skoro 45% gram na konsoli. Który z tych wymienionych będzie najlepszy dla PS4 Pro?
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Mając PS4pro, warto jest już nabyć TV z HDR. Tak wydane gry robią podobno duże wrażenie. Sony W855C jest Ok, ale tego efektu na nich nie uświadczysz.

Podobno w XD93 jest tak, że jak się wyłączy wygaszanie lokalne, to lag schodzi do 35ms cirka.
 
Do góry