Tv do 2tys.

tonyrip

New member
Witam Szukam TV 40-41 cali tylko i wyłącznie do oglądania filmów Full HD i 720p.
Oświetlenie normalne mieszkania, odległość od TV 1 do 1,5 metra, do 2 tys. Najlepiej 2x USB 2X HDMI no ale różnie może być nie brać pod uwagę tego.
Czytając wątki napotkałem ten TV PANASONIC TX P42 S30,jest to plazma a także firma mnie nie przekonuje osobiście mam LG pod granie niski ghosting i input lag. Ale Ten ma służyć tylko i wyłącznie do seansów filmowych.
Czy coś w tej cenie lub taniej znajdzie się lepsze od tego ? A i oczywiście LED w ostateczności LCD ale z matrycą dobrą.
 
Ostatnia edycja:
I

irek6311

Guest
Polecę Sharp 40" LED Aquos LC40LE510E powinien spełnić oczekiwania .
 

gosc_niedzie

New member
Do 2000 S30 będzie najlepszym wyborem (chyba że trafisz z hałasującymi cewkami)- z tym że to jest plazma, a pytasz w dziale LCD...
Z LCD LED nie ma za dużego wyboru w tej cenie... może Samsung UE40D5000?
Z LCD CCFL Sony 40CX520 lub lepiej 40EX500.
 
Ostatnia edycja:

tonyrip

New member
gość super wiadomość z linkami ale czemu mi sie wydaje że bardziej cennami się sugerowałeś ;p. z Samsunga lub LG coś by się znalazło kurde nie wierze że tak mało jak dla siebie tutaj szukałem to za mniejszą kwotę było o wiele więcej wyboru.

A czym się różnią Z LCD CCFL Sony 40CX520 lub lepiej 40EX500.?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO 1,5 metra telewizory muszą mieć super płynność inaczej będzie lipa:
- Panasonic 42VT30
- Sharp 40LE830
- Toshiba 42YL 863
 

tonyrip

New member
No teraz się więcej ich zrobiło aż milej .
-Tylko ten czas kurcze Ojciec ma urodziny i chciałem coś kupić a on maniak filmowy, I ogląda dużo czasu czasem tv leci 2 tygodnie 24/dobe więc wolałbym coś oszczędniejszego niż plazma i co dłużej pochodzi. Samsung UE40D6500 - zdjęcia, foto, galeria produktu[/url] ten mi się pochodzi zaraz poczytam o matrycy i o pierdołach. Dzieki jakby jeszcze ktoś polecił coś to juz by można było zamknąć temat bo będę pytał o różnice pomiędzy modelami..
 
Ostatnia edycja:

lukaszlew77

New member
Ja mam podobny problem. Rodzicom popsuł się stary CRT i trzeba kupić coś nowego.
Zastanawiam się nad:
1. LG 37V5500
2. Samsung 37D5000
3. LG 42LK530
4. Panasonic 42S30E

Pokój jest duży, więc obawiam się, że te 37" mogą okazać się za małe. Ale z drugiej strony ten telewizor będzie kupiony na najbliższe kilka lat, więc chciałbym żeby miał 100Hz itd. oraz czytał filmy z USB. Funkcje internetowe nie są aż tak bardzo istotne, bo nie chce mi się ciągnąć 10 metrów kabla od routera.
Boję się plazm ze względu na zużycie prądu oraz powidoki, ale przy niedostatku materiału HD plazma powinna zapewnić lepszą jakość, prawda?

TV będzie używany do kablówki, za 2 miesiące cyfrowej i DVD.
 

don111

Banned
No teraz się więcej ich zrobiło aż milej .
-Tylko ten czas kurcze Ojciec ma urodziny i chciałem coś kupić a on maniak filmowy, I ogląda dużo czasu czasem tv leci 2 tygodnie 24/dobe więc wolałbym coś oszczędniejszego niż plazma i co dłużej pochodzi. Samsung UE40D6500
bardzo dobry wybór, po 10 latach wyrówna się różnica za prąd i zaczniesz oszczędzać
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lukaszlew77 - dla rodziców zdecydowanie Panasoni 42S30.

tonyrip- zostałbym zdecydowanie przy tym Samsungu 40D6500.
 

lukaszlew77

New member
lukaszlew77 - dla rodziców zdecydowanie Panasoni 42S30.

Dzięki za radę, ale mam pytanie odnośnie powidoków po oglądaniu filmów z paskami na górze. Raczej nie chcę się bawić w zoomowanie filmów do 16:9, więc czy dalej jest to problem w plazmach? Pamiętam, że dawno temu na to narzekano.
 

don111

Banned
nie ma powidoków od czarnych pasów, na Panasonicu nie widać w ogóle żadnych powidoków jeśli wyświetlany jest normalny obraz a nie jednolita, jednokolorowa plansza (np czarna bez sygnału) - w takim warunkach po kilku godzinach oglądania kanału z jakimś nieprzezroczystym logo można będzie coś delikatnie dostrzec ale tylko wtedy i gdy podejdziesz blisko do ekranu
 
Do góry