tv dla pragmatyka - pare pytań (sony/samsung, 46",4500pln, lcd/led) - watpliwosci

michal2

New member
witam wszystkich (pierwszy raz na forum)..

niestety, nie ma tematu na forum, który pomógłby mi w wyborze tv. Z prostej przyczyny: w przedziale cenowym który mnie interesuje znajdują się tylko starsze modele a nawigacja w 100 stronicowym wątku nie jest najłatwiejsza..

wiec nie prosze o model tylko, garsc odpowiedzi;)

BE 3 - czy 46WEBEAP to jedyny za ta cene, ktory ja ma?

Ethernet/BLNA - jak rozumiem gniazdko do skretki - czy potrafi w jakikolwiek sposob przetworzyc intenet? czy ma przegladarki internetowa? Czy to tylko inna droga przesyły zdjec i filmu z PC?

Full HD czyli 1920x1080 - czy cyfrowy sygnal z UPC wystarczy na to?

200 Hz - jakikolwiek model w tej cenie? warto?

Niestety nie mam na niego 5500 wtedy kupilbym nx700 i byloby pozamiatane.

jakies sugestie?

w gre wchodzi najtanszy LED Samsunga 46 UE46B600 - lepsza bravia czy led ?

Tylko ogladanie TV/DVD ewentualnie internet/zdjecia
 

MAdam

New member
dobrego led-a w 46 calach bedzie ciezko. Ale spokojnie jeśli chodzi o te dwie firmy i kwote do 4500, to już od 4000zł jest Sony 46EX500, ma BE3, dobre 100HZ( nie potrzebujesz 200HZ uwierz). Dużo obcowałem z 46/52W5500, mam większośc pozytywnych doświadczeń z tym modelem. A wg testujących ten model EX500 wypada w wiekszości przypadków lepiej. Z SD Z UPC sobie dobrze poradzi.
 
Ostatnia edycja:

michal2

New member
po dalszym researchu ex500 jest wydaje się być najciekawszy dla mnie..

Jakieś głosy sprzeciwu? Adapter USB do wi-fi dogaduję sie z WPA? WPA2?

Czy dobrze rozumiem, że moge wpiąć sticka usb z filmem i on go odtworzy?

I jeszcze tak generalniej czy Z z 200hz nie wchodzi w rachube? ..i warto postawić na nowość? (nie przewartościowana z racji nowości?)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie warto - to marketing . Możliwości oka są ograniczone . Możesz brać i 600Hz tylko po co ?
 
Do góry