tv cyfrowa w kablówce

gubic

New member
Użytkuje kablówkę chopin.Po zakupie 42pv80 chcę zakupić n,ale okazało się,że moja kablówka również nadaje sygnał cyfrowy: http://www.portal.tkchopin.pl/index.php?platforma_cyfrowa
Czy jakośc sygnału ulegnie znacznej poprawie? Będzie jakościowo zbliżona do platform cyfrowych czy raczej od nich znacznie odbiegała? Cenowo jest ok. bo płacąc 74zł/msc mam ok.65kanałów cyfrowych(bez hd ; c+ ; hbo itd) i nie muszę kupować dekodera itd.
W sumie ogólne pytanie czy tv cyfrowa w kablówce jest dużo lepsza od analogowej i czy jest dużo gorsza od platform cyfr?
 

janusz

New member
Bez reklam
Jakość jest na poziomie platform satelitarnych. Można sie spierać co jest lepsze, zdania są podzielone, ale poziom zbliżony. Wadą Twojej kablówki jest kosmicznie wysoka cena. 74 zł za 65 kanałów bez HD to zdzierstwo. Platformy kuszą różnymi promocjami. Kablówki natomiast dają lepszą cenę przy łączeniu usługi z internetem czy telefonią, dodatkowo równolegle przesyłają sygnał analogowy, który można oglądać w kilku TV (w każdym inny program).
 

gubic

New member
dlaczego zdzierstwo.Gdybym wziął polsat a w nim, pakiet familijny+posatsportHD to płaciłbym 57,90 + 290zł jednorazowo za dekoder i antenę(bez montażu) : to jest dopiero mega zdzierstwo!! Oferta tv kablowej to przy tym okazja stulecia :) A myślę że oferta polsatu jest i tak najtańsza
 
Do góry