tv co kupic ? Doradzcie cos plz ;d

Waski1986

New member
odległość od ekranu ? 3m
jak słońce świeci w pokoju ? telewizor bedzie stol na stoliku od strony polnocnej, okna od polnocy, odlegosć od okien około 1 metr.
Jak duży jest pokój ? 16m2
jaki masz obecnie telewizor? Philips 32PW9551, moge sprzedac po znajomosci :)))
jakie programy najczęściej oglądasz? filmy full hd, gry
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? znacznie więcej wieczorem, ale w dzień tez sie czasem zdarzy
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ? bez swiatla
wolisz obraz ostry czy łagodny ? nie musi być mega żyleta, chce obraz ładny, naturalny
matryca błyszcząca czy matowa? raczej matowa lub półmatowa
preferowana wielkość telewizora? chcialbym cos 50 calowego, jezeli budzet mnie nie pusci to ewentualnie 46 cali tez ujdzie ;/
preferowana marka ? nie mam pojecia ;d, doradzcie cos ;d
czego nie lubisz w telewizorach? słabej jakości obrazu, bladej czerni
jakie urządzenia będą podłączone ? pc, xbox 360, ps3, zajakis czas mam zamiar kupic cyfre lub telewizje n
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 60% tv , 40% gry
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? głównie na wprost
czy ważne jest wifi ? niekoniecznie, ale fajnie gdyby bylo
czy będziesz korzystać z widgetów ? nie sadze, ale nie wiem, nigdy nie korzystałem
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? niekoniecznie, ale fajnie jak by sie dalo ;d
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? niekoniecznie
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ? mogłoby mieć
ma mieć 3D ? niekoniecznie
ma mieć slot na karty SD ? niekoniecznie
ma mieć tuner DVB-S ? niekoniecznie
jakimi złączami ? hdmi, scart
jaki masz sygnał ? SD
ile programów HD ? teraz żaden bo nie mam odpowiedniego TV
ma stać czy wisieć ? stac


Kwota jaka dysponuje to MAX 4k, zalezy mi glownie na jak najlepszym obrazie za ta cene. W gre wchodza chyba tylko plazmy ze wzgledu na sume jaka posiadam, przydalo by sie 100hz. Chcialbym kupic cos w krakowie na miejscu.
Znajdzie sie cos ?
 

don111

Banned
nie ma plazm z matowymi ekranami, są jedynie z lepszym lub gorszym filtrem zmniejszającym odbicia
w tej cenie możesz kupić Panasonica 50G30 lub dołożyć do Panasonica 50ST30 (3d - wg mnie warto z uwagi na konsole)
 

Waski1986

New member
Jestem zupelnie zielony w tym temacie, mam jeszcze kilka pytan:
1) Czy wejscie w tym Panasonicu 50G30 odtwarza filmy w full hd, czy tylko format BRRip ?
2) Mam pcta z karta graficzna, radeon 4890. Posiada ona 2 wyjscia DVI i TV outa, jakim kablem musial bym go podlaczyc z tv zeby byl najlepszy efekt ?
 
Do góry