Tv 75 do ok. 8000 zł

Fenol

Member
Witam


Poszukuję tv 75 cali do salonu. Wykorzystanie do filmów z netflixa i kablówki Vectry (sporo sportu, m.in. pilki nożnej, siatki itd) - zwłaszcza w godzinach po poludniowych i wieczornych. Nie zależy mi na jakiś bajerach lecz po prostu na bardzo dobrym obrazie (odwzorowanie barw, dobra czerń, brak smużenia). Tv nie będzie podpinany pod konsolę do gier (na tym mi nie zależy). Nie mam jakiś wymagań co do producentów (obecnie mam 65' Sony i 55 Samsung i jest ok).

Co możecie polecić dobrego w kwocie ok. 8 tyś.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz już mini ledy 75"
  • 75pml 9008
  • 75 c805
  • 75 c845
  • 75 c855
Kiedy planujesz zakup I jaka to miejscowość ?
 

Fenol

Member
Szczerze powiedziawszy to nie mam ciśnienia na zakup. Powoli szukam coś rozsądnego. Nie lubię na szybkiego;)

Polecono mi dzisiaj w 2 niezależnych źródłach.. Sony Bravia XR-75X90L 75" 4K UHD.

Czas na analizę;) Czy Samsungi też mają coś sensownego do zaproponowania?
 

Fenol

Member
Sczerze powiedziawszy zależy mi aby tv powyżej 7000 zł super odwzorowywał kolory, aby kolor czarny nie był szary, aby tv chodził płynnie, nie zawieszał się..żeby przy sporcie nie było smużenia..żeby podziałał parę lat..a nie żebym zasuwał po roku lub 2 na reklamacje i bujał się z naprawą;)) Generalnie nie jestem jakimś wymagajacym użytkownikiem. Do gier go nie będę używał, podłaczę jedynie "sprzęt grający".

Ktoś coś o tym Sony albo jakmiś fajnym Samsungu?Chcialbym mieć pole manewru wyboru marki...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepiej spisze się mini led 65C845 i jest za 6899 z pakietem gratisów dodatkowo o wartosci 500 zł z montażem i dostawą.
Sony 75X90L masz za 7749 zł - ale to nie jest mini led
Samsung 75QN85D- nowy model za 9499 zł
Ja bym nie dopłacał.
 
Do góry