TV 55,60 cali prośba o poradę co kupić.

Sanders

New member
Bez reklam
Witam,
na samym początku chciałbym z góry podziękować za wszelkie porady odnośnie telewizora według poniższych preferencji.
Chciałbym Was prosić o pomoc w wyborze TV, a mianowicie TV 3D LED z szczególnym zwróceniem uwagi na wysoką jakość obrazu i jak najlepszy efekt 3D zastosowany w telewizorach do 5000zł.
Odpowiadając na pytania:
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 3x6
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Rolety
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Samsung plazma 55, kupiony w 2009r.
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Najistotniejsza dla mnie jest wysoka jakość obrazu i najlepsza w w tym przedziale cenowym funkcja 3D
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Dekoder cyfrowy nc+ hd
10.Jakie urządzenia ? Dekoder, Laptop, Xbox 360
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 6-7h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Taką w której obraz będzie lepszy
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sportowe, przede wszystkim piłka nożna; filmy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Nie jest to priorytet ale jak bedzie nie bede narzekał :)
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, procentowo różnie częściej piłka nożna i filmy.
16.Preferencje co do marki ? Byłem zapatrzony w Samsunga ale nie mam preferencji bo sie na tym nie znam, zależy mi tak jak wspominałem na wysokiej jakości obrazie i 3D w granicach 5tys zł
17.Preferencje co do wielkości ? 55 lub 60 cali
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Staram się nie denerwować ;)
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? w granicach 5000 zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Tak, aktywne

Z gory bardzo dziekuje, pozdrawiam serdecznie!
Adrian
 
Ostatnia edycja:
Do góry