TV 50 do 3000

wude

New member
Witam,

Chciałbym się Was poradzić, jaki TV wybrać w cenie około 2500 zł?

Pokój 3,5x5 m. Odległość od TV 3m.

Będzie wykorzystywany do telewizji cyfrowej, głównie HD. W przyszłości kino domowe i PS3. Posłuży mi dobre parę lat, więc raczej FHD.

Wpadły mi w oko 2 modele: Samsung C530 i LG PK350.

Niewiele pożytecznych informacji znalazłem o nich w internecie, moglibyście wymienić ich główne wady i zalety? Ewentualnie podać inne modele?
 

wude

New member
Jeszcze jakieś konstruktywne odpowiedzi? Tak się składa, że przeczytałem wiele tematów z tego forum.
 

korba

New member
Gorąco polecam Samsunga PS50C550 rewelacja. Płaciłem za niego 2980 więc mieści się w twoim budżecie. :)
 

maxsp2

New member
Z plazm LG jeszcze w twoim budżecie mieści sie 50KP550.

Albo jeżeli chcesz porównania to warto sobie pogladać takowe prezentacje video jak te dane modele plazm pracują. Czy to LG czy jakaś inna.

Pozdrawiam.

KP350 Ma dużo pozytywnych opinii.
 

don111

Banned
w tej cenie nie kupisz lepszej 50' plazmy od tego LG PK550 lub Samsung C550

może ta tabelka coś podpowie (choć też nie ma co jej brać za wyrocznię, to subiektywne odczucia osoby testującej tv)
reviews
 

wude

New member
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Zdecydowałem się na pk350, jeśli ktoś będzie zainteresowany amatorską opinią, to chętnie się z nim podzielę wrażeniami ;)
 

Majkem82

New member
Witam wszystkich

Chciałbym odświeżyć wątek, gdyż sam również poszukuję w tej chwili TV plazmowego 50" do 3000pln. Wcześniej celowałem w trochę wyższy model, no ale budżet trochę mi się zmienił.

Rozpatrywałem kwestię Samsunga PS50C550, ale obawiam się o to buczenie słynne nieszczęsne. Dlatego choć nie widziałem na oczy, kieruję się w stronę LG 50PK550. Niestety na jego temat wciąż zero informacji znajduję, a niestety nie mam możliwości udać się do salonu organoleptycznie zapoznać się z rzeczonym TV...

Kolego Wude, jak użytkowanie 50PK350? Podziel się proszę swą opinią, będzie bardzo pomocna.

Pozdrawiam.
 

Majkem82

New member
Witam
Dzięki za link. Oczywiście zapoznałem się z tym wątkiem wcześniej, ale porusza on kwestię tylko PK350. Mnie natomiast chodzi o skonfrontowanie opinii z innymi, polecanymi przez Was modelami 50" do 3000pln.
 

don111

Banned
Rozpatrywałem kwestię Samsunga PS50C550, ale obawiam się o to buczenie słynne nieszczęsne. Dlatego choć nie widziałem na oczy, kieruję się w stronę LG 50PK550. Niestety na jego temat wciąż zero informacji znajduję, a niestety nie mam możliwości udać się do salonu organoleptycznie zapoznać się z rzeczonym TV...
tutaj masz tabelkę subiektywnych ocen tych dwóch tv, zrobioną przez osobę fachowo kalibrującą telewizory
reviews
pełne recenzje masz u góry w odnośnikach
 

Majkem82

New member
Dzięki Don bardzo. Przyjrzę się stronie bliżej. Co prawda jest tam odnośnik do dyskusji na anglojęzycznym forum o PK550 tylko.
 

Visq

New member
Nie będę tworzył nowego tematu więc pozwolę sobie podłączyć się pod powyższy.

chciałbym kupić TV głównie pod PS3, ale również kablówkę ASTER. Użytkowany głównie wieczorami, na imprezy do gier wieloosobowych (szerokie kąty widzenia), może filmy w divix, streamowane z kompa na PS3. Po wielogodzinnej lekturze for internetowych zaczynam przekonywać się do LG PK550. Problem w tym, że muszę zakupu w MM dokonać (raty), a wedle ich strony w ofercie PK350 mają, 550 nie.
Zadzwonię do nich i dopytam czy mają, bo wolałbym 550 (czytałem, że warto dopłacić), ale jakiej alternatywy szukać? Panasy G20?
Tak z zupełnie innej beczki to o nowych Sony ex500 też dużo dobrego czytałem.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Visq

New member
Aktualizacja cenowa po wizytach w 2 sklepach MM:
LG PK350 - 3300 ZŁ
SONY 40EX501 - 3000 ZŁ
PANASONIC P42G20 3349
LG LE 5300 - 3500 ZŁ
LG LE 7500 3400
PANASONIC TX-P46U20E 3000 ZŁ -
PANASONIC TX-P46S20E 2899
PANASONIC TX-P46G20E 4299
PANASONIC TX-P50C3 2999

PK550 nie mają w ogóle, bo "to zeszłoroczny, stary model"...bez komentarza. PANASONIC TX-P46S20E wydaje się mieć w miarę rozsądną cenę.
 
Do góry