TV 48-55 obslugujacy Webb.tv

wypzyp

New member
Witam
Mieszkam daleko za granica, dlatego chcialbym miec TV, ktore bez problemu obsluguje WEBB.TV lub podobne seriwsy. Ogladam filmy z polskimi napisami, wiec dobrze, zeby nie mial problemow z ich odtwarzaniem. Oczywiscie, pozadana jest wysoka jakosc wyswietlanego obrazu.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? salon 20m2 z duzym przejsciem do kuchni 20m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok 2,5-3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stac
6.Jak słońce świeci w pokoju ? niestety duze okno, ktore odbija sie w TV a slonce swieci na wprost na telewizor
7.Jaki masz obecnie telewizor ? jakis 32 Sharp sprzed roku za 1000 zl
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? OBSLUGE WEBB.TV, bez problemowy odczyt filmow i napisow do nich z dysku zewnetrznego, dobre kolory, kontrasty itd
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cos ala nc+, mam talerz i dekoder, kanaly HD i SD
10.Jakie urządzenia ? smartphone, laptop, dysk zewnetrzny, w przyszosci pewno konsola
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 8-12h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matowa
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, mecze, seriale, informacje, dokumentalne
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? rzadko
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? na teraz nie, mysle zeby kupic konsole, a wtedy z 1h dziennie, czyli nie jest to bardzo wazne
16.Preferencje co do marki ? Brak
17.Preferencje co do wielkości ? chyba 48-55
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? wszystkie nieprawidlowsci w wyswietlaniu obrazu(rozmycia, artefakty, smuzenie itd itd), tyle i az tyle ;)
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? ja i moja dziewczyna pracujemy w domu, wiec od rana do nocy 50-50%
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4 tys zl, moze gdyby byloby cos, co "urywa dupe", daloby rade podniesc te kwote
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? 3D chetnie, nigdy nie mialem 3D w TV, wiec nie wiem, ktore jest lepsze

Bede wdzieczny za pomoc! :blagam:
Pozdrawiam

Ps sorki za brak polskich znakow.
 
Ostatnia edycja:

radier

Member
Bez reklam
Chłopak chce TV pod weeb.tv a ty mu wciskasz panasa gdzie przeglądarka działa jak mucha w smole.

H6400 jest naturalnym wyborem jeśli komuś zależy na przeglądarce, która działa jak na kompie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Działa tak jak inne w klasie cenowej i zawsze może skorzystać z Miracast.
LG w nowych TV już nie wspiera Flasha.
Ma jeszcze to Panasonic w serii Dt60 i wyżej.
 

firekage

New member
Bez reklam
Działa tak jak inne w klasie cenowej i zawsze może skorzystać z Miracast.
LG w nowych TV już nie wspiera Flasha.
Ma jeszcze to Panasonic w serii Dt60 i wyżej.

Wspiera HTML5, który ma być jego następcą...tylko znając życie, miną lata zanim ten standard będzie w ogóle wykorzystywany.
 
Do góry