Tv 46"-50" dzisiaj chcę kupić!

Falubaz83

New member
Witam serdecznie,

Zapisałem sie przed chwilą,więc jestem zupełnie nowy.

Mam bardzo pilną sprawę.

odległość od ekranu = 3 m
jak słońce świeci w pokoju = okno na ścianie zachodniej tv na ścianie pólnocnej
Jak duży jest pokój = 25 m2
jaki masz obecnie telewizor= SAMSUNG LE40M91B
jakie programy najczęściej oglądasz= filmy,Sport(Piłka nożna,żużel i koszkówka).dokumentalne, bajki
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem = tv od 16-17 do wieczora ale będa dwa odbiorniki i nie bedzie zbyt duzouzywany. preferowana wielkość telewizora= 46
preferowana marka - brak
czego nie lubisz w telewizorach= "tandety"
jakie urządzenia będą podłączone = XBOX 360 , kino domowe w ciagu miesiąca bedzie nowe na razie zwykle DVD TV tylko z cyfry SD i HD
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń = 90 procent Tv z Satelity ,Reszta konsole i filmy
siedzisz na wprost czy również z katów bocznych = głownie na wprost,lecz i z kątów.
telewizor ma mieć wifi = dobrze by było bo mam w domu siec Wifi
ma czytać przez USB filmy = niekoniecznie ale chętnie
jakimi złączami i co chcesz podłączyć = HDMI, component
ile programów HD = nie wiem dokładnie pełen pakiet cyfry
ile godzin dziennie ma grać telewizor = nie mniej niz 4-8 g
ile osób zasiada przed telewizorem = 2+2
ma stać czy wisieć = wisieć lub ewentualnie stać
jaka klasa cenowa = opcja tania 2,5-3 tys lub droższa do 4,5 - 5 tys. zaznaczam ze droższa tylko jesli naprawde jest to przepasc ktora zauwaze no i trwalość bo chce zeby byl to zakup na kilka dobrych lat.


Potrzebuję TV jak w tytule miedzy 46-50" odległość widza od TV około 3 m.

Chciałbym skorzystać jeszcze z dzisiejszej wyprzedaży w MM lub zakupić TV jutro jeśli bedzie duzo taniej niz w MM. mam dwie koncepcje i proszę o pomoc w decyzji.

używam LE40M91B już 4 rok i jestem bardzo zadowolony jest to jeden z pierwszych LED-ów. Kupiony za majątek w 2007 roku.Potrzebuje jednak cos nowego bo SAMSUNG idzie do sypialni.

Ponieważ TV bedzie uzywany do cyfry HD (filmy i sport) oraz DVD a z czasem BLu ray,ale to tylko 3-4 razyw miesiącu. Nie używam internetu i innych bajerów ,czasami jakieś zdjecia itd.

Bardzo proszę o pomoc a mam dwie koncepcje.

generalnie jestem nastawiony na plazme ale jesli ktos mnie przekona moze byc rowniez LCD-LED ale z naciskiem na plazme, jednak.

Proszę o odp czy warto kupować TX-P50V20E za jakies 4700zł ,czy może nie inwestować i kupićjakiś podstawowy model LG lub Samsunga w tym samym rozmiarze za cene miedzy 2000-3000 tys. proszę o odp i

SZCZEGÓLNIE WZIAĆ POD UWAGE TO ZE BAJERY MNIE NIE INTERESUJA I CZY WART DOPŁACAĆ. ZAZNACZAM ZE DO TEJ PORY ZADOWOLONY BYŁEM Z PRACY LEDA HD ready.


Dziekuję i pozdrawiam proszę o pomoc bo chcialbym jeszcze dzisiaj isc do MM.
 
Ostatnia edycja:

westpiotrek

New member
Bierz 50V20. 3 miechy temu kupiłem LEDa Samsunga i właśnie dzisiaj został zapakowany bo siostra go bierze, a w miejscu leda stoi 42V20. Przez tydzień porównywałem oba tv i jedynie w słoneczny dzień przy reklamie gdzie w 70-80% był kolor biały na ekranie LCD LED wypadał lepiej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jedyne które wymieniłeś - to to że nie lubisz tandety.
Wię z pewnością dobrego telewizora 46za 2500 zł nie kupisz.
Druga wersja jest już do akceptacji złożenia dobrych ofert.
Ale w Twoim przypadku zastrzeżeń powinieneś skorzystać z prezentacji w domu .
DO prezentacji sprawdziłbym :
Sharpa 46Le 814
Toshibę 46WL753
Samsunga 46C6710
Panasonic 46G20
Sharpa 46LE 700
Toshibę 46VL748
 
Do góry