TV 42-50" - trudny wybór

Nikita

New member
Witam,
zastanawiam się oczywiście nad wyborem TV. Od prawie roku byłam nastawione na plazmę Panasa - najpierw PV80, potem raczej G10. Oglądałam w sklepach (wiadomo, że tam trudno coś powiedzieć) i obraz na LCD był jak dla mnie zbyt jaskrawy, rażący, nienaturalny. Plazma mnie nie zachwycała, ale tłumaczyłam to puszczeniem sygnału przez rozdzielacz sygnału czy coś takiego. Jednak wczoraj pojechałam obejrzeć w końcu G10 i... no nie powalił mnie na kolana. W Electro World w Gdańsku leciało akurat HBO HD prawie na wszystkich TV. Razem z chłopakiem oglądaliśmy, porównywaliśmy i ku swojemu zdziwieniu najbardziej spodobał nam się obraz na LCD Samsunga A656... Był taki, że jak dla mnie w domu praktycznie lepszy by nie musiał być - nie było smużenia, kontury gładkie, czarna czerń, wszystko super. Czytałam forum i jest dużo duperelków w nim dość denerwujących w obsłudze, co powoli zaczyna mnie zniechęcać :/
Jesteśmy dość trudnym klientem, bo mamy bardzo duże wymagania. Otóż tak:
Obraz musi być naprawdę bardzo dobry - smużenie, brak szczegółów, rozmycie obrazu, przejaskrawienie itp po prostu wyklucza TV. Jednak również obsługa musi być nie absurdalna - nie chcę długo czekać na zmianę kanałów, co chwilę musieć coś przestawiać itp.

Stąd pytanie - co byście doradzili ? Jaki TV kupić? Niekoniecznie z tych 2 wymienionych u góry - po prostu coś co nas usatysfakcjonuje, nawet na sygnale SD. Ok - nie musi wszystko wyglądać jak na Blue-Rayu :) Ale żeby spokojnie można było oglądać i się nie wkurzać że wygląda to słabiutko.
Póki co Samsung prowadzi jednak - ze względu na jakość obrazu, ale zdecydowanie musimy jeszcze iść go przetestować na SD a nie HD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych.
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :

Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
preferowana marka ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach ?
Full Hd czy HD ready ?
 
Do góry