TV 40' okolice 1500 zł (sport, filmy, PS3, internet - głównie YT)

Damilinho10

New member
Witam wszystkich.
Tak jak w temacie szukam TV głównie do oglądania meczy, w miarę sprawnego surfowania po Internecie i zadowalającej jakości obrazu w filmach (nie oczekuję cudów). Cena to okolice 1500 zł +- 150 zł, ale wolałbym nie dokładać. Napiszę poniżej jak wyglądają preferencje i warunki.

1. odległość od ekranu? 2,5m
2. jak słońce świeci w pokoju - niestety mam okno od południa i mam dosyć mocno rozświetlony pokój
3. Jak duży jest pokój? ok. 18 m2
4. Preferowana technologia - LED
5. jaki masz obecnie telewizor? Panasonic (CRT)
6. jakie programy najczęściej oglądasz? filmy, SPORT - w szczególności piłka nożna (streamy z internetu i tv), PS3, współpraca z notebookiem
7. oglądasz w dzień czy wieczorem: częściej wieczorem
8. wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez? bez
9. wolisz obraz ostry czy łagodny? bardziej w strone wyrazistego i ostrzejszego obrazu
10. matryca błyszcząca czy matowa? obojętne
11. preferowana wielkość telewizora? 39-42 cale
13. czego nie lubisz w telewizorach? wolnego działania przeglądarki i problemów konfiguracyjnych z PC
14. jakie urządzenia będą podłączone? laptop, pendrive, konsole
15. ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? 80% TV, 20% laptop, konsola
16. siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych? na wprost, czasem delikatnie z boku
17. czy ważne jest wifi ? tak
18. czy będziesz korzystać z widgetów? czasami
19. czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? nie jest to warunek konieczny, aczkolwiek mam taki zamiar
20. czy chcesz korzystać z serwisu Ipla, Iplex, tvscreen - VOD? z tych akurat niekoniecznie :)
22. ma mieć 3D? nie koniecznie, nie potrzebuje tego ale jak będzie to coś tam się obejrzy :)
23. ma mieć slot na karty SD ? nie koniecznie
24. ma mieć tuner DVB-S? byłoby to zaletą
25. jakimi złączami i co chcesz podłączyć? HDMI - laptop, USB - pendrive
26. ile programów HD? w przyszłości nc+ z pakietem sport
27. ma stać czy wisieć? stać, w przyszłości może wisieć ale praktycznie na tym samym poziomie
28. rozdzielczość: Full HD
29. Dvb-t: tak
30. na czym najbardziej Ci zależy: płynność działania systemu Smart TV, płynność w grach, zadowalająca jakość obrazu, szybkość przeglądania zasobów TV, jakość - cena
31. ile godzin dziennie ma grać telewizor: ok 4 h
32. sugerowana cena ? oscylująca wokół 1500 zł

Z góry proszę i dziękuję za odpowiedź, gdyż zależy mi na czasie, bo zamierzam w tym tygodniu go zakupić. Dodam, że pasuje mi jakoś funkcja Smart TV w Samsungach, może dlatego, że na innych mało testowałem. Aczkolwiek jestem otwarty na wszelkie propozycje. Pozdrawiam!
 
Do góry