TV 40-42, 3000-4000zł , pomoc w wyborze

ziomal4321

New member
hej

Szukam telewizora, do mojego pokoju będę oglądać gdzies z 3-4metrów , więc taki 42 calowy będzie nadawać się najlepiej ,

Najbardziej zależy mi na tym aby odtwarzał bez problemu filmy z Dysku twardego, typu ściągne jakiś film MKV , czy HD wgram na dysk i żeby telewizor nie robił mi problemów z ich obsługa czy też polskimi napisami w txt , lub też aby telewizor miał dobrą przeglądarke i mogłbym bezpośrednio oglądać filmy HD z jakiejś stronki, mam ruter w pokoju i 100mb internet więc spokojnie da radę odtwarzać filmy w Full HD,

Poczytałem troche internetów i te modele wydają się ciekawe:

Samsung UE40F6770

Sony KDL-42W805A

Sporo ludzi polecało też rożne philipsy , ale strasznie ludzie narzekają na ich obsługę i oprogramowanie
 

prezy

New member
Bez reklam
Multimedia - samsung ok.
Ale przy 3-4 m odległości chcesz kupić 40-42 cale?
W Twoim przypadku absolutne minimum to 46-47 cali
 

SDman

Banned
hej

Szukam telewizora, do mojego pokoju będę oglądać gdzies z 3-4metrów , więc taki 42 calowy będzie nadawać się najlepiej ,
Poczytałem troche internetów i te modele wydają się ciekawe:
Samsung UE40F6770
Sony KDL-42W805A

Witam,
bez zastanawiania się
Telewizor SAMSUNG UE46F6640, Telewizory - Media Markt
to odpowiednik 6770 z grafitową ramką zamiast srebrnej i stopą "krzyżak" zamiast "prostokąt"
Reszta identyczna.

Pozdr.

Multimedia - samsung ok.
Ale przy 3-4 m odległości chcesz kupić 40-42 cale?
W Twoim przypadku absolutne minimum to 46-47 cali
Absolutna racja i do tego 46" to obecny standard. Kupowanie poniżej ??

Pozdr.
 

ziomal4321

New member
hej dzięki chłopaki za odpowiedź

Witam,
bez zastanawiania się
Telewizor SAMSUNG UE46F6640, Telewizory - Media Markt
to odpowiednik 6770 z grafitową ramką zamiast srebrnej i stopą "krzyżak" zamiast "prostokąt"
Reszta identyczna.

Wygląda solid , dzięki ,

Tylko kurde , teraz sie pozmieniało , jak widze że jednak kupie 46-47 , to kurde nie wiem czy nie znajde coś lepszego niż ten samsung? wogóle czym on się różni Nom i może macie teraz jakieś inne propozycje odnośnie TV 46-47 , bo jednak to dużo zmienia , może jakis LG?


Widze że dużo jest podobnych samsungów o 46 cali , jednak ten model ma te 600hz , czy to aż tak dużo daje? sorki może głupie pytania ale pierwszy raz kupuje telewizor w życiu :)

i czym się różni UE46F6770 od UE46F6640 ???

Aha i ostatnie pytanie offtopicowe
Czy jest jakaś różnica jakości w odtwarzaniu , jeżeli bezpośrednio ściagnę film z neta full hd taki 12-20gb, pomiędzy odtwarzaniem z dysku a np jakbym miał podłączony odtwarzać blue-ray i do niego podpięty dysk?
 
Do góry