Tv 3D 47"+ do 4000 zł

xmobix

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 8x4m ~33m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? w zależności od ściany na którą dam tv 6m bądź 2m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 4 osoby
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? od boku ale są firanki i rolety
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Sony -kineskop (Złom )/ w innym pokoju LCD Sharp LC40LE705EV
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? USB, internet, Full HD, 3D, Możliwość podłączenia do komputera stacjonarnego i używania go jako monitor,puszczanie filmów po sieci
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Dekoder cyfrowy polsat hd
10.Jakie urządzenia ? Dekoder, kino domowe, komputer stacjonarny
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 5-6godzin może więcej
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ?obojętnie oby jakość była jak najlepsza
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, programy popularnonaukowe,
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? nie koniecznie od tego mam komputer, chyba żeby pokazać zdjęcia znajdujące się na mailu na dużym ekranie bez włączania pc
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? NIE
16.Preferencje co do marki ? Nie mam
17.Preferencje co do wielkości ? 47" +
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? nie wiem
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? w dzień popularnonaukowe, wieczorami filmy
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4tys.
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? pasywne ze względu na lekkość okularów oraz braku problemów przy pasywnym obraz nie ciemnieje gdy głowę się przekręci na bok.

Z pasywnych tv 3d na razie wybieram między lg 47lm670 a panasonic TX L47ET60 ceny są porównywalne i tu pada pytanie czy jest coś lepszego w tej cenie bądź większego bądź jednego i drugiego :D
 

xmobix

New member
Widzę w tej samej cenie 47PFL6007H i Philips 47PFL6907H jest jakaś różnica między nimi? i czy mają znaczenie te końcówki H/K i bez.
 
Do góry