TV 2000 - 2200 zł LCD lub LED

rafcik_er

New member
Witam. Tak jak w temacie mam na tv budżet ok 2,2tys max. Założyłem temat w dziale samsung ale mogą być także i propozycje innych marek oczywiście. Prosze o pomoc :)

Poszukuję TV do oglądania wiadomo tv ;p puki co format SD (żeby to jakos wygladalo w miarę przyzwoicie :D) z cyfrowego polsatu ale mam w planach zainwestować w jakiś pakiecik kanalow hd. Czego będę jeszcze wymagał? USB --> FILMY --> MKV --> DTS musowo. Musi odtwarzać ten formacik :)Reszta bajerów zbędna tzn internet 3d itp wiadomo. Ew dlna mogło by być ale nie koniecznie.
 

rafcik_er

New member
No z tych 3 to najbardziej by pasował ten soniacz tylko że do niego tak jak pisał kiki w innym temacie potrzebny by było zewnętrzny odtwarzacz np do filmow mkv. TV kupował bym w Olsztynie lub Mławie. Czy może jeszcze coś by się znalazło? Jakość obrazu oczywiście na pierwszym miejscu stawiam już przed tymi MKV :)

Apropos do odtwarzania jaki odtwarzacz był by najlepszy?? i w miarę niedrogi :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale te urządzenia wszystko czytające kupisz już za grosze.
A jakość obrazu to radość.
 

rafcik_er

New member
Sharp poza moimi możliwościami. Jutro bede w MediaMarkt i mam do wybru 2:

LG 42LV3550 za 1999zł
i
LG 42LK530 za 1899zł

Który brać??
 

rafcik_er

New member
No i wybór padł na Samsunga UE40D5000 :) Pytanie takie mam. Nie mogę do tego dojść ;/ gdzie ustawić w nim kodowanie na Europę Wschodnią? bo nie ma PL znaków i nie wiem gdzie tą opcję znaleć...
 
Do góry