Tuner z HDD

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam, jeżeli chodzi o tv sat i tunery to jestem całkowita noga :) Interesuje mnie zakup jednej z platform cyfrowych i tunera z HDD i tutaj moja wątpliwość. Czy majac dekoder z HDD (np. te oferowane przez platformy - nbox z n'ki i echostar z HDD z polsatu) mogę HDD wykorzystać jak niegdyś magnetowid tzn. zaprogramować dowolny kanał o dowolonym czasie i nagrać ulubiony brazylijski serial?? :)
Dzięki bardzo za info
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam,
może ktoś dać szybką odpowiedź: da się nagrywać na HDD w tunerze sat z timerem jak w magnetowidzie?? :)) Dzięki
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Pewnie ze sie da :)
W nboxie mozesz nagrywac jeden program a ogladac drugi no i masz HDTV, problem jest jak chcesz cos z takim nagraniem zrobic (np nagrac na DVD) - w nboxie jest to niemozliwe (chyba ze dodatkowo kupisz nagrywarke DVD ;))
Poszukaj lepiej tunerow satelitarnych PVR np dreambox z seri 7xxx, wkladasz tam dysk i nagrywasz zgrywasz i robisz co chcesz :cool:. - tutaj natomiast nie ma jeszcze za duzego wyboru jesli chodzi o hdtv.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedż,
przeglądając sklepy internetowe już wiem że nie ma problemu z nagrywaniem na hdd w tunerze sat. Myśląc przyszłościowo nie zauważyłem tunerów HD z dyskami (prócz n-ki) :-( i powstał nowy pomysł i problem aby zakupić tuner HD i nagrywarkę dvd z hdd. Jednak jak to połączyć czy jakich szukać funkcji w nagrwace bądź tunerze aby móc nagrać dowolny kanał?? Chodzi mi o to czy jest jakaś funkcja w nagrywarce która np. przy połączeniu komponent i nastawieniu timera na kilka różnych programów sama sobie pozmienia kanały w tunerze?? Czy muszę włączyć tuner na dany kanał a nagrywarka nagra tylko z tego jednego czy jakoś sama przełącza?? Mam nadzieję że wiadomo o co mi chodzi?? Dzięki za info
 
Do góry