Tuner sat HDTV co wybrac??

plociarz

New member
Czesc zastanawiam sie nad tunerem hdtv i niewiem chodzi mi o cos w miare uniwersalnego moja uwage przykuly dwa dekoderki dreambox 800 HD oraz katherin 910 lub ferguson 8900 a moze jakis inny polecacie??? z gory dzieki za pomoc
 

lkemot

New member
- Kathrein sobie odpuść. Ferguson 8900HD jest bardzo dobrym tunerem, ma dobre i często aktualizowane oprogramowanie alternatywne i dostępne gotowe listy kanałów - jest OK. A DM 800HD to tuner z innej bajki. Jak nie boisz się panicznie komputera, znasz jakiś edytor i chcesz się trochę pouczyć to jest to super wybór - inny świat i możliwości - Polecam. Ale początki nie są łatwe, wszystkie informacje o tych tunerach znajdziesz na forum dvhk
 

plociarz

New member
Posiadalem kiedys d-boxa takze nieboje sie dreama :) ale zastanawia mnie jedno czy niebedzie trzeba zaczesto grzebac w tunerku poniewaz jest to troche frustrujace :) dobrze to teraz rozwazam 8900 a 800 hd
 

mikiko

New member
tv SAT hdtv

Polecam cos takiego jak TECHNOMATE 6900 Combo. Ma wszystko co potrzeba, alternatywne softy, PVR przez USB, HDTV (HDMI) i super sprawa tuner DBV-T (Cyfrowa naziemna w MPEG4) - zaliczone EURO w HDTV w Polsacie. Cena ok. 1200. Chodzi bez zacięć od 3 miesięcy.
 

ernane

New member
Jak dla mnie ferguson 8900HD, ja zazwyczaj kupuje popularne odbiorniki bo w razie co jest dobre wspracie techniczne ;)
 

sauber79

New member
Ja również jestem za Fredkiem - spore możliwości, dużo softów, jedyny minus jak dla mnie to brak wbudowanego dysku, ale można go podpiąc przez USB.
 
Do góry