tuner HD a tv CRT

raku1982

New member
Nie wiedzialem w jakim dziale napisac wiec jezeli jest w zlym to prosze o przenesienie.

A wiec planuej zakup dekodera HD najprawdopodobniej Fergusona 8800HD.
Posiadam tv crt sony 32 cale i mam pytanie czy na kanalach hd (canal + HD itp) bedzie widac roznice miedzy zwyklymi kanalami czy jak nie ma tv lcd to nie oplaca sie brac tuenra HD?

z gory dziekuje
 

bor@s

New member
hmm

zamiast S-Video lepiej zastosować Euro RGB, a w przypadku najnowszych telewizorów można wykorzystać Component lub wręcz HDMI. A jakość? W porównaniu do sygnału antenowego będzie prześliczny. W porównaniu do DVD już nie będzie tak szokującej różnicy.
 

raku1982

New member
no full hd to wiem ze nie ma szans, ale jak bedzie roznica na programach HD w porownaniu z innymi programami na cyfrze to chyba zainwestuje w fergusona HD :D
 

maszek

New member
Bez reklam
raku1982 napisał:
Nie wiedzialem w jakim dziale napisac wiec jezeli jest w zlym to prosze o przenesienie.

A wiec planuej zakup dekodera HD najprawdopodobniej Fergusona 8800HD.
Posiadam tv crt sony 32 cale i mam pytanie czy na kanalach hd (canal + HD itp) bedzie widac roznice miedzy zwyklymi kanalami czy jak nie ma tv lcd to nie oplaca sie brac tuenra HD?

z gory dziekuje

Jaki sens ma kupno tunera HD bez wymiany telewizora na co najmniej HD Ready jeśli nie full?
 

raku1982

New member
no wlasnie dlatego pytam bo tv narazie nie zmieniam a tuner tak.
wiec pytalem czy bedzie widac roznice na zwyklym 32 calowym CRT. wiadomo ze lepiej zmienic tv i dekoder no ale nie mozna miec wszytkeigo naraz.
 
Do góry