Trzy najwyższe modele Panasonica będą ukierunkowane na najlepszą jakość obrazu 2012.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trzy najwyższe modele Panasonica będą ukierunkowane na najlepszą jakość obrazu 2012.
Mowa o dwóch modelach plazm i jednym Lcd. Są to VT50, GT50 i WT50. Będą wyposażone w procesory mające na uwadze szczególną jakość obrazu.
smart-viera.jpg





Nowe VT, GT, i WT przeanalizują obraz i dokonają dużej poprawy w przypadku słabego strumienia sygnału. Wykonają precyzyjne tłumienie szumów i optymalizację na każdym jego etapie.
Będą potrafić tworzyć linie na ekranie, aby uzyskać dobre wyniki w ruchu skośnym i poprawę analizy konturów obrazu.
Ponadto dają poprawę dokładności kolorów (kolor skóry ) i oczywiście zastosowanie Intelligent Colour Control czyli inteligentną ostrość, inteligentny kontrast .
Ten sam system sprawia że obrazy z internetu są gładsze. Rozpoznaje i koryguje błędy, które występują w 30P w interpolacji klatek. Wytwarza lepszy obraz w 30p i koryguje rozmycia oraz wygładza sygnał.


fullhd
 

masloww

New member
Bez reklam
Gdy przejmowałem kierownictwo w zeszłym roku zauważyłem, że niektóre modele telewizorów już zeszły poniżej granicy opłacalności. Zdecydowałem o usunięciu tych modeli i zawężeniu oferty. Obciąłem naszą ofertę plazm o połowę. Sprawdziliśmy też koszty produkcji – informuję zarządców naszych linii produkcyjnych, by w przypadku nowych modeli zmniejszyli koszty o połowę
Panasonic nie rezygnuje z telewizorów. Ale będą zmiany | Obywatel HD
 

bielikk

New member
Bez reklam
Tylko w przypadku trzech telewizorów Panasonic kładzie na najlepszy obraz ? A RESZTĘ MODELI TO CO - Panasonic postawi na ŁADNY WYGLĄD.

SUPER REKLAMA TV PANASONICA !!! - ŚMIAĆ SIĘ CHCE.
 

bluray

Banned
Jako żywo przypomina mi się sytuacja sprzed 3 lat w modelach PIONEER.
Najpierw była mocna akcja marketingowa z 8 generacją KURO.
Nabywcy byli pewni, że dostają produkt doskonały. Bo tak im wmawiano.

Opad szczeny jednak był (całkowity) gdy szybko i taniej puścili modele 9G.
Ja wyłowiłem opis 10G w wypowiedzi angielskiego szefa PIONEER UK, w którym po wizycie w Japonii zdał relację co nas miało wkrótce czekać.
- likwidacja juddera 1080p/24 fps,
- idealna, b. jasna biel itp.

No ale tego już rynek nie doczekał.
 

masloww

New member
Bez reklam
o ile w przypadku KURO te przeskoki w nowe serie wnosiły wiele w kwestii obrazu to w przypadku Panasonica więcej jest marketingu niż tych zmian;
tutaj mamy kolejne "Inteligentne" polepszacze-wodotryski, które trzeba będzie wyłączać
 
Do góry