Toshiba 55WL968

adamwwa

New member
Czy ktoś widział już tą serie na żywo ekran 47 lub 55 cali? Ma może jakieś porównaniem do innych TV np. sony hx850, panasonic dt50, philips 6007, 7007?

Jest od niedawna w sprzedaży a nigdzie, żadnego testu nie mogę znaleźć, żadnych informacji.
 

adamwwa

New member
Właśnie o to chodzi, że nigdzie nic nie ma na temat tego TV. A ciekawi mnie czy procesor obrazu jest lepszy niż w VL963, bo tam widziałem, że mocno kuleje. Tzn. z właczonym poprawianiem płynności rwanie obrazu było zauważalne...
 

last_ninja

New member
Właśnie o to chodzi, że nigdzie nic nie ma na temat tego TV. A ciekawi mnie czy procesor obrazu jest lepszy niż w VL963, bo tam widziałem, że mocno kuleje. Tzn. z właczonym poprawianiem płynności rwanie obrazu było zauważalne...

powinno być lepiej - w VL963 jest procesor 2-rdzeniowy, a w WL968 - 7 rdzeniowy (chyba "pełnoprawny" CELL)
 

zibciu

Member
Mam VL963. I nie powiem zeby rwanie bylo wyraznie zauwazalne. Przy odpowiednim ustawieniu ten telewizor pokazuje naprawde ladny obraz...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Miałem w końcu okazję "dotknąć" tego tv.
Procesor chyba to ten sam dual core co w VL963 - skaluje na poziomie Panasonica DT50 / LG LM860. Gorzej niż WL863.
Matryca tak samo błyszcząca jak w VL - chyba ta sama, na pewno LG, ale oznaczeń nie było dokładnych.
 

rs75

New member
Hmm, szczerze przyznam, że oprócz źle podświetlonych rogów nie zauważyłem w tym tv nic ciekawego. Za te pieniądze dają 3 hdmi ? To dopiero oszczędność. Z tego testu mało można wywnioskować, wiadomo tylko tyle, że chyba za drogi jak na swoje możliwości.
 
Do góry