Toshiba 55L7453 vs Samsung UE50HU6900 vs Sony KDL-50W829B

soosh

New member
Witam,

To mój pierwszy post aczkolwiek przeglądam forum od dawna ;)

Mam wielką zagwostkę, właśnie decyduje się na kupno nowego TV (stary to LG 32lg3000). Przeskok będę miał zapewne olbrzymi :) No i wybór padł na Toshibę 55L7453, widziałem ją w mediamarkt i przechadzając się po całej strefie z TV ona "zachwyciła" mnie najbardziej. Obraz świetny. Potem zacząłem o niej czytać i tu utknąłem... Wiele dobrych ale też sporo widzę negatywnych odczuć... Czytałem i czytałem i mimo wszystko Tośka wygrywała, ale... postanowiłem zaczerpnąć jednak Waszej opinii :)

Co do upodobań to zależy mi (jak każdemu zapewne) na bardzo dobrym obrazie - oglądam przeważnie kanały HD (kablówka UPC), SD drugi plan, na smarcie mi tak nie zależy, byleby czytało filmy z usb (wiem, że były problemy z napisami ale też wiem że można sobie z tym poradzić). Ostatnia rzecz to podłączenie z konsolą PS4 - ważna rzecz, tu też zależy mi na dobrym obrazie (świetny input lag w Toshibie). Dodatkowym plusem dla Tośki jest dźwięk.

I teraz moje pytanie czy ten TV będzie dobrym rozwiązaniem czy może jednak zdecydować się na Samsung UE50HU6900?

A może jednak Bravia Sony KDL-50W829B? Jednak jakoś duchem jestem bardziej za japończykami... :)
 
Ostatnia edycja:
G

gucio3

Guest
polecam Sony KDL-50W829B a samsunga UE50HU6900 odpuść sobie to padaczka matryca 50 hz i duży input lag
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sam widziałeś, sam najlepiej zaufaj sobie.
Toshiba jest extra - a do gier to Nr 1 na rynku.
Dla członków forum jest extra oferta i kalibracja gratis.
 
Do góry