Toshiba 42x3030DG,

schisol

New member
Witam .I stało sie to czego każdy wolał by uniknąć, po 6 miesiącach bezproblemowego użytkowania na ekranie pojawiły pionowe pasy co 2.5cm na części ekranu/Zgłosiłem w servisie przyjadą .Pasy wyglądaja jak ociekająca woda po szybie bardziej widoczne przy przejściu z szarego w jasny odcień szczególnie na kanałach HD , filmach i statycznych obrazach wyświetlanych z DVD po hdmi.Pasy są widoczne gdy wyswietla sie szaro jasny odcień tak jakby w tle.Na kolorowych obrazach i szybkich scenach nie widac tego defektu.Pozdrawiam.

Po tygodni tv wrócił z servisu niestety notka cyt. "sprzęt sprawny Jakość odbioru przez złącze HDMI nieodbiega od jakości obrazu innych odbiorników tego modelu.

Powiesiłem, podłączyłem N ,pasy są widoczne, podłaczyłem dvd sa po lewej w rogu.Nie widać tego odrazu ,ale jak sie wie czego nie było od nowości sprawia to dyskomfort w oglądaniu.Co czynić z tym fantem ?,dodam ze juz dwie osoby zapytały, co to? oglądająć materiał HD z kompa.zrobiłem zdjęcie i umieścic na forum jak tylko znajde statyw zrobie lepszej jakośći z ręki nie wychodzi...
Piszcie co czynic bo i ręce opadły po ponownym podłączeniu tv
Pozdrawiam daniel
 

Attachments

  • toshibahd004hc0.jpg
    toshibahd004hc0.jpg
    870,3 KB · Wyś: 79
  • toshibahd003nr1.jpg
    toshibahd003nr1.jpg
    880,7 KB · Wyś: 64
  • toshibahd001zg4.jpg
    toshibahd001zg4.jpg
    938 KB · Wyś: 73
  • toshiba007hv7.jpg
    toshiba007hv7.jpg
    883,1 KB · Wyś: 77
  • toshiba008ow3.jpg
    toshiba008ow3.jpg
    875,6 KB · Wyś: 71
  • toshiba009fx2.jpg
    toshiba009fx2.jpg
    871,7 KB · Wyś: 82

alyjen

New member
Serwis Toshiba Polska? Spróbuj wezwać technika niech przyjedzie i oceni na miejscu zanim bez sensu znów odbiorą i odeślą telewizor nic z nim nie robiąc. Bo faktycznie nie wygląda to dobrze :/
 
Do góry