Toshiba 40TL838 gry na konsole

kozi022

New member
Witam, mam zamiar kupić telewizor 3d Toshiba 40TL838, i mam pytanie
telewizor nie posiada konwersji 2d/3d czyli nie ma mozliwosći grania w gry na konsolach przystosowane do 3d np.AVATAR na konsoli Xbox360??
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Konwersja daje naprawdę mały efekt 3D, nawet przy grach, więc prawdziwe granie w 3D będziesz mieć tylko w przypadku PS3.
W podobnej cenie znajdziesz jednak model TL933 który konwersję już posiada.
 

jawamdame

New member
Nie kupuj tego badziewia ja kupilem i zaluje - doloz troche i wez cos porzadnego, ja teraz podziwiam martwego pisela na swoim tv z ktorym nie wiadomo co zrobic
 

Karpaj

New member
Bez reklam
martwy piksel nie jest domeną modelu / firmy, tylko ogólnie telewizorów. Niedawno klienci się kłócili z kierownikiem, bo im martwy piksel na środku na HX920 65" po 3dniach wyskoczył, a oddać nie mogli :).
 

jawamdame

New member
Nie chodzi o to że piksel wyskoczył, chodzi o to że producent ma nas gdzieś i nie wymienia sprzętu na wolny od wady

Wysłano z XT910 z użyciem Tapatalk
 

Karpaj

New member
Bez reklam
To akurat żaden nie wymienia, akurat Toshiba pozytywnie zaskoczyła kiedyś klienta i z własnej dobrej woli wymienili matrycę w sprzęcie, gdyż piksel był na samym środku i ktoś dobrze uzasadnił że to uniemożliwia mu komfortową rozrywkę :). Kiedy mamy martwy biały lub czarny piksel - wtedy wymienia każdy producent.
Pracuję w branży już trochę czasu, i klienci wracają i pytają się gdzie reklamować martwe piksele. A my im wtedy przypominamy, że proponowaliśmy usługę sprawdzenia matrycy, bo to nie jest obejmowane przez gwarancję żadnego z producentów. Akurat przy Toshibie macie świetne możliwości "kombinowania", bo macie gwarancję zero problemu, więc może pod tym względem warto zgłosić coś :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry