Toshiba 37z3030 a Toshiba 40XF350 a może coś innego ?

kisielll

New member
witam jestem nowy na forum - specjalnie sie zarejstrowalem żeby napisac tego posta. Oczywiscie mam problem z wyborem TV lcd . Przez ostatni tydzień bacznie śledziłem forum i przeczytalem mase tematów jednak nadal nie moge się zdecydować nad konkretnym tv. Na początku chcialem LG 42LG6000 potem Samsunga LE 40A656 jednak od paru dni chodzą mi po głowie dwa modele TOSHIBY wiec która z nich jest lepsza ? Dodam ze obecnie mam lg 32LC52 czy w porównaniu do niego jakość odrazu bedzie dużo lepsza czy róznica jednak będzie niewielka ?

W pokoju z którym bedzie znajdował się tv -
-odległość do kanapy gdzie ogladam to jakieś 2,5 metra w przyszłości 3,5.
- pokój jest średnio nasłoneczniony = głównie oglądam filmy w nocy czasami w dzień programy muzyczne .
- tv bedzie znajdował się na szafce wiec na wysokości moich oczów na wprost od kanapy.
- przeważnie bedę ogladał sam, max 3 osoby
- do tv będzie podłączony polsat cyfrowy przez euro
xbox 360 przez rgb pc i kabel optyczny (dzwięk)
kino domowe przez hdmi
- laptop przez VGA za jakiś czas przez DVI
Dodam że w najblizszej przyszłości mam zamiar kupić dekoder satelitarny hd .


Który więc z tych modeli wybrać ? A może ma ktoś jakiś inny typ ? Mój budzet to maxymalnie 3700 zł czyli tyle ile kosztują mniej wiecej te Toshiby. Nie ukrywam że bardzo ważny także jest dla mnie wygląd TV.

Z góry dziekuje za odpowiedz naprawde jest to dla mnie bardzo wazne zeby kupić dobry tv . Jakby co moje gg 2470236 chętnie pogadam z kimś kto się zna . Pozdrawiam serdecznie .
 
Do góry