Toshiba 37xv635DG...MPEG-4

lusinel

New member
Witajcie .zdecydowałam się na ten model (po paru dniach przemyśleń, tj zawracaniu tym głowy wszystkim znajomym :).
Tv potrzebne mi jest głównie do oglądania moich filmidełek ,ale nie omijam również kanałów sportowych (F1, Speedway)
W związku z tym pytania...
-czy potrzebny bedzie dekoder do ogladania programów z platformy TVP (czy wystarczy podłączenie satki ,ewentualnie w pózniejszym czasie uzycie wejscia CI w TV ? (przy rozszerzeniu pakietu o programy platne.)
-czy prawdą jest ,ze czerń nie zawsze jest czernią w tym modelu ?(jak zdawał sie przekonywać mnie jeden ze sprzedawców z MM)
Z góry dzięki za pomoc...
 

KaZ103

New member
Posiadam ten model...czerń jest raczej czarna :) pewnie chciał ci wcisnąć samsunga jak to w MM zwykle. Filmy można odpalać bezpośrednio z USB oczywiście bez pl napisów, jakość lepsza niż na kompie dzięki funkcją poprawiania obrazu pixeli nie widać. Obraz z PS3 bez zastrzeżeń. Na teście w Chip.de niewiele ustępował Soniakowi 37W5500 głównie w kwestii dźwięku. Co do TV Sat made in TVP to chyba musisz kupić dowolny dekoder SAT obsługujący obraz HD DVBS np. Ferguson Ariva 200. Pozdrawiam
 
Do góry