Telwizor Sony KDL-50W815B

flash1986

New member
Witam. W trakcie poszukiwań telewizor wpadł mi w oko taki o to model, Pan w sklepie dla idiotów powiedział mi ze to praktycznie to samo co W829, czy rzeczywiście tak jest? Jakie sa różnice miedzy tymi telewizorami bo jesli chodzi o specyfikacje to chyba tylko motionflow 600 i 800. Szczerze to nie pali mi sie z telewizorem, myslalem o kupnie gdzies okolicach maja/czerwca, ale teraz sa dosc fajne wyprzedaze wiec nie wiem co robic... Czy cena za ten telewizor 3299 jest dobra? Czy lepiej poczekac do maja bo moze wyjda jakies nowsze modele?
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Poczekaj na nowsze modele, jeżeli faktycznie Ci się nie pali. Pamiętaj jednak, że możesz nie kupić ich w tej cenie.

Starsze za to dodatkowo powinny nieco stanieć.
 

flash1986

New member
Poczekam jednak na nowe modele, ciekawe tylko ile beda kosztowac. Chyba jednak warto poczekac na modele z androidem bo jednak smart tv w telewizorach Sony odstaje troche od Samsunga czy LG.
 

piotrekh_gry

New member
Poczekam jednak na nowe modele, ciekawe tylko ile beda kosztowac. Chyba jednak warto poczekac na modele z androidem bo jednak smart tv w telewizorach Sony odstaje troche od Samsunga czy LG.

Czekaj czekaj. ..moim zdaniem tv ma służyć do oglądania filmów a wszelakie smarty czy androidy w tv to zbędne rzeczy. ..od tego jest laptop. No ale każdy ma swoje preferencje
 
Do góry