Telewizor za ok. 1200zł

Corriel

New member
Witam,
Poszukuje telewizora który ma mi głównie służyć do grania na ps3 pieniądze jakie chce na niego wydać to 1200 +- 100zł niestety więcej nie jestem w stanie dołożyć. Moje wymagania co do telewizora, oczywiście rozumiem, że jest mało prawdopodobne, że znajdę telewizor który je wszystkie spełni.

1. Odległość od ekranu: ok. 1,5 do 2 metrów
2. Jak słońce świeci w pokoju: pokój jest bardzo słoneczny, słońce będzie świeciło z boku na telewizor i zależy mi na tym żeby móc pograć w dzień więc dobra powłoka antyrefleksyjna to jak dla mnie najważniejsza cecha telewizora.
3. Jak duży jest pokój: ok. 4x4m
4. Preferowana technologia: wszystko co będzie zbliżone do podanych wymagań
5. Jaki masz obecnie telewizor: crt philips chyba 25 cali
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: mecze, animal planet i standardowe typu polsat tvn
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: zależy od tego kiedy mam czas, więc raczej zakładam, że i w dzień i wieczorem
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: przy małej lampce
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: bez znaczenia
10. Matryca błyszcząca czy matowa: matowa, chyba powinna lepiej radzić sobie ze słonecznym pokojem, ale pewności nie mam
11. Preferowana wielkość telewizora: 32 cale, jeżeli jednak mój budżet to za mało na 32 cale może być też mniejszy
12. Preferowana marka: bez znaczenia
13. Czego nie lubisz w telewizorach: -
14. Jakie urządzenia będą podłączone: PS3, laptop
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 60% PS3, 40% laptop/kablówka
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: na wprost
17. Czy ważne jest wifi: nie
18. Czy będziesz korzystać z widgetów: raczej nie
19. Czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: jedynie na laptopie korzyztająz z tv jako z monitora
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen -VOD: nie koniecznie
22. Ma mieć 3D: raczej nie
23. Ma mieć slot na karty SD: bez znaczenia
24. Ma mieć tuner DVB-S: bez znaczenia
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: HDMI PS3 i laptop(filmy, internet, praca w autoCADzie)
26. Jaki masz sygnał: HD i SD
27. Ile programów HD: kilkanaście
28. Ma stać czy wisieć: stać
29. Rozdzielczość: wystarczy HD Ready
30. Dvb-t: tak
31. Na czym najbardziej Ci zależy: możliwość korzystania z telewizora przy mocno oświetlonym pokoju, bądź żeby było chociaż troche lepiej niż w przypadku crt, błyszczącej matrycy laptopa
32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 2-3 godziny
33. budżet: 1200+-100zł więcej nie chce wydawać na telewizor

Zastanawiałem się nad toshibą 32HL933 lub samsungiem UE32EH5300 jednak po przejrzeniu kilku stron różnych tematów nie jestem w stanie stwierdzić czy te dwa telewizory nadadzą się do moich potrzeb.
Z góry dziękuje za pomoc
 
Do góry