Telewizor Philips 55PUS6501 - jego ogląd na portalu duńskim flatpanels.dk

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 07 lipca 2016r. duński recenzent Rasmus Larsen przedstawia na portalu flatpanels.dk
test telewizora Philips 55PUS6501 . Więcej na stronie ;

Philips 6501 test/anmeldelse - FlatpanelsDK

Obraz tego modelu jest cokolwiek lepszy(direct LED) , niż jakość obrazu , jaki wyświetla ekran telewizora jego starszego braciszka Philips z serii 7 , którego wyniki testu przedstawiono już wcześniej . O dobrym poziomie
czerni można jednak zapomnieć . :| ,
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

bluray

Banned
Najwyżej cenię 6561 i wyżej 7181.
Dziwi dlaczego w/w modeli nie podeślą Rasmusowi do testu.

Uporczywie testuje na plikach ts, których wiadomo Phile nie czytają.
Podstawa to mp4 i m2ts które śmigają.
Mkv z DTS także.
Np. Costa Rica 4K 60 fps mp4 śmiga pięknie.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ja temu panu nieszczególnie ufam po tym, jak uznał matrycę 7101 za 8bit. Nie miał prawa.przy takim podejściu prawidłowo skalibrować. To tak jakby podawać, że samochód pali 10l/100 nie uwzględniając, że gazu a nie bezyny.
 

accu

New member
Bez reklam
Ja temu panu nieszczególnie ufam po tym, jak uznał matrycę 7101 za 8bit. Nie miał prawa.przy takim podejściu prawidłowo skalibrować. To tak jakby podawać, że samochód pali 10l/100 nie uwzględniając, że gazu a nie bezyny.

Witam uprzejmie,

Porównanie zupełnie nie trafione . :-|

A recenzent duński Rasmus Larsen sprzętu audio - wideo zna się na tym co wykonuje bez dwóch zdań . :|
Ot co .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Zbyt wielu recenzentów znam osobiście, by ufać ich spostrzeżeniom. Oni prowadzą branżowe pisma po ukończeniu ogólniaka i studiów humanistycznych a ja mając wykształcenie techniczne starałem się naprostowywac ich mylne opinie. Nie udało się. Oni wiedzą lepiej bo na tym zarabiają.
Co do porównania to faktycznie nie trafiłem. To tak jakby wtrysk w dieslu ustawiać wg benzyny, lub kuchnie gazową przeznaczoną do propan-butanu podłączyć do gazu ziemnego. Efekt nie może być zadowalający.
 
Do góry