Telewizor Full LED 46" do 4500 zł

Aliant

New member
Witam Panowie. Poszukuje telewizora Full LED 46" w granicy do 4500 zł. Najważniejszym wyznacznikiem jest właśnie sposób podświetlenia- interesuje mnie wyłącznie podświetlenie Full LED- Edge LED (podświetlenie krawędziowe) odpada. Moglibyście coś konkretnego doradzić? Z góry dzięki za ewentualną pomoc.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Tak, on ma full ale co z tego jak poza tym to średnio. Zobacz LE8500 z LG (full led z lokalnym wygaszaniem, thx, divx, mkv z dd, mp4), THX, płynny obraz.

Ale cena już większa.
 
Ostatnia edycja:

r0b

New member
To ja też podepnę się do wątku:

odległość od ekranu ok. 2.7m
jak słońce świeci w pokoju drzwi balkonowe od strony południowej, częściowo ocienione przez balkon sąsiada + prześwit kuchenny za tv po prawej z oknem na południe widocznym z kanapy. Generalnie pomieszczenie dość jasne, okno prostopadle do tv.
Jak duży jest pokój – 3,5 m x 5 m
jaki masz obecnie telewizor crt 21
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem wieczór - wieczór 80%, dzień 20%(głównie weekendy)
preferowana wielkość telewizora 46 (może 42)
preferowana marka brak
jakie urządzenia będą podłączone odtwarzacz dvd, hyundai m-box
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń 30% TV, 70% oglądanie divx m-boxa + dvd
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych wprost
Czy ważne jest wifi nie
czy USB ma mieć czytanie filmów nie
jaki masz sygnał dekoder cyfrowy - Vectra
ile programów HD jest kilka w standardowym pakiecie, może dokupię więcej
ma stać czy wisieć raczej stać, kusi mnie powieszenie ale mam cienką ściankę działową i obawiam się, że nie da rady
jaka klasa cenowa max do 4500


Warunki jak wyżej, telewizor nie musi mieć żadnych bajerów w stylu internet, divx, wifi – do tego wystarcza m-box. Czyli nacisk na jakość obrazku bez dodatków, które chyba są już jednak standardem i pewnie będą - trudno.

Przy okazji pytanie czy macie ten sam problem – chodzę po sklepach w Warszawie i nie mam możliwości zobaczenie tv, który chciałbym kupić ze zwykłym sygnałem. Wszędzie pokazują wypasione demka w Full HD a jak się pytam, to jest popsuta antena, nie można podłączyć itp. itd. Generalnie jakaś kiszka.


Faworyci jak do tej pory:

Sharp LC-46LE810E, może LC-46LE705

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc!
 
Do góry