Telewizor do sygnału 1080p

bartek435

New member
Witam. Poszukuję telewizora który poprawnie wyświetli obraz przy sygnale o niższej jakości niż 4k. Ostatnio próbowałem Sony X90j po kalibracji, ale niestety radził sobie gorzej od lg uj620v pomimo tego samego sygnału.
Sony miał pełne ziarna tło i kwadratowe pixele w ciemnych scenach, podczas gdy w lg nic takiego nie występowało. Czy ktoś ma coś godnego polecenia?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ja mam Philipsa 9206 i używam go do oglądania telewizji o jakości Full HD ,na obraz naprawdę nie można narzekać ,co ciekawe dobrze sobie radzi z sygnałem o niższej jakości np w przypadku programu TVP Seriale ,Na dodatek ten telewizor ma dobry dźwięk ,ogólnie myślę że to dobra opcja dla Ciebie jest teraz na promocji za naprawdę dobre pieniądze jakbyś się pośpieszył to się załapiesz
 

bartek435

New member
Ja mam Philipsa 9206 i używam go do oglądania telewizji o jakości Full HD ,na obraz naprawdę nie można narzekać ,co ciekawe dobrze sobie radzi z sygnałem o niższej jakości np w przypadku programu TVP Seriale ,Na dodatek ten telewizor ma dobry dźwięk ,ogólnie myślę że to dobra opcja dla Ciebie jest teraz na promocji za naprawdę dobre pieniądze jakbyś się pośpieszył to się załapiesz

A jak telewizir razdzi sobie z tłem? Widać ziarnistość? Czy w ciemnych scenach widać artefakty?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
U mnie po kalibracji jest elegancko ,dla przykładu oglądałem Ekstradycję na TVP Polonia był naprawdę bardzo dobry obraz nawet na ciemnych scenach -wszystko oczywiście zależy od sygnału widać przewagę niektórych kanałów nad innymi
 
Do góry