Telewizor do PS4 i nc+

Shan

New member
Witam,

w najblizszym czasie bede chcial zmienic telewizor, ktory bedzie sluzyl mi do gier, filmow i nc+ hd. Konsola, pod ktora bedzie kupowany tv bedzie PS4, wiec licze na jak najwieksze wykorzystanie sprzetu. Dodatkowo jestem graczem sieciowym i bardzo niski input lag jest przeze mnie wymagany. Oczywiscie nie chcialbym doswiadczyc smuzenia ekranu, czy innych niepozadanych dodatkow.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 2x4m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1,5-2m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Roznie - w wiekszosci bede siedzial na wprost przed tv, ale czasami gdy korzystam z pc ogladam telewizje z boku, jednak wtedy nie oczekuje najlepszej jakosci obrazu
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stac
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Pokoj i okna znajduja sie od poludnia, wiec slonce jest czestym gosciem w moim pokoju, ktorego staram sie nie wpuszczac przez opuszczanie rolet.
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Sharp LC32LE320 32"
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Przede wszystkim bardzo niski input lag, dobra jakosc obrazu i brak smuzenia. Obsluga 3d bylaby milym dodatkiem, ale nie jest wymagana.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? HD
10.Jakie urządzenia ? PS4, PS3, X360, Dekoder i PC - wszystko za pomoca kabli hdmi
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? W weekendy po 6-8h, na tygodniu okolo dwoch godzin dziennie.
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojetnie
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport i filmy w full hd
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? nie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? telewizor jest kupowany glownie do gier
16.Preferencje co do marki ? Nie jestem fanbojem zadnej marki, wiec jest mi to obojetne. Wazne zeby nie byla to firma krzak. ;]
17.Preferencje co do wielkości ? Mysle, ze 40-42" beda optymalne
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? smuzenie, clouding, nienaturalne kolory, duze opoznienia
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? 50/50
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500zl
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Obojętnie

Zastanawiam sie nad Sony 42W655
 

theblock

New member
100Hz będzie kompletnie nieprzydatne do konsoli, dobrze wygląda w specyfikacji ale taki wybór okupi kosztem marnej jakości czerni i niskimi wartościami kontrastu. 42W655 (42W705B) to odpowiedni, w zasadzie najlepszy wybór dla gracza.
 
Do góry