Telewizor do konsoli PS4 oraz z dobrym Smart

m.sta

New member
Witam,
Szukam nowego telewizorka, główne co wymagam żeby był dobry do kosoli, wiec miał niski input lag

Druga sprawa to musi mieć fajną platformę Smart, wzorem jesta dla mnie samsung, ma wszytskie aplikacje które mi potrzebne: Ipla, player, youtube, netflix, showmax, spotify, onet vod i, hbo go i mase innych. W domu mam także Panasa EX703E i ten smart w tym tv to lipa.

Dlatego kieruje się w stronę Samsunga, chyba że któryś z producentów ma podobnie rozbudowany smart tv ?

Cena maks 3000 zł, główne używanie to 40% konsola , 40% treści z aplikacji smart , 20 % telewizja naziemna.

Grał będę z odległości około 2m, a filmy oglądał z odległości 4m więc tv myślę 49 cali bedzie wystarczajacy. Co powiecie na temat Samsung UE49MU6472 ? Jednak zastanawai mnie masa negatywnych opini o bialych plamkach podczas ogladania filmów z paskami i góry i na dole , model 55 '' tych negatywnych opini nie ma, trafaiają różne matryce do tych telewizorów ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym jednak 55” z niskim Input lagiem i bardzo dobrym smartem tym bardziej, że mieścisz się w klasie cenowej.
Masz dobre modele
Philips 55PUS 6561 za 3099 zł
TCL 55C7006 za 2999 zł z pakietem.
Wielkość to radość szczególnie do grania.
 

m.sta

New member
Poczytałem trochę opinii są ponoć są problemy z kurzem wpadajacym pod matrycę, i jakimiś paskami (banding), wiesz coś na ten temat? I bardziej skłaniam się ku modelowi 49`` bo 55 to raczej za duży do pokoju 15 m.
 
Do góry