Telewizor do grania i oglądania [2300+]

korni93

New member
witam oto kolejny temat z pytaniem co kupić otóż potrzebuję telewizora w cenie maksymalnej 2300zł coś około tego najlepiej od 37'w górę ,polecano mi plazmę więc ją preferuje ale lcd również chętnie rozważę
chodzi głównie o jakość!!
do tv podłączony będzie xbox360
odległość moja od tv to nie całe 2m przy siedzeniu na kompie(tv podpinam do pc)
przy oglądaniu filmów,telewizji odległość wynosi jakieś 3m
pokój mam dość mocno nasłoneczniony w dzien bo nie mam rolet ani zasłon w tym momencie ale załatwie coś sobie i nie wiem właśnie jak plazma się do tego przystosuje..w sklepie porównywałem samsungi c65-,c630 z panasoniciem TX-P24U30E i lcd wypadały w sklepie znacznie lepiej]
chciałbym więc jak najlepszej jakości i nie zbyt wysokiego input laga w grach

mam nadzieje że pomożecie dokonać wyboru
 

korni93

New member
Chciałbym na dniach wybrać telewizor więc ponawiam pytanie
byłem w sklepie i wszystkie ledy są powyżej 2200zł,plazmy ponoć są prądożerne,przy nasłoniecznieniu nie da się oglądać i w grach może się cos tam wypalać(słowa gościa z neonetu)
poleca mi Samsunga c630,c650 bo mają promocje za 1990zł
brać więc tego c650?
 
Ostatnia edycja:

korni93

New member
własnie wiem ale mam środki i budrzet podniósł sie do 2500zł i za tą cene mogę już Panasonic TX-L37E30 tylko czy opłaca się dopłacać 400zł(c650 40' mam za 2000) do tego Panasonica 3' mniejszego ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No właśnie, nie tylko input lag ale skalowanie obrazu przy tych warunkach mają znaczenie.
Dochodzi jeszcze sprawa nasłonecznienia.
Wg mnie lepszym rozwiązaniem jest 37E 30.
 

korni93

New member
też sądzę że bez wątpienia lepszy jest E ledowy Panasonic niż Samsung..i teraz szukam bo po interentach ;p jeśli coś do 2400 jest lepszego to proszę o szybkie propozycje
 
Do góry