Telewizor do 4000 zł

smela

New member
A więc przyszedł czas aby w końcu wymienić wysłużoną toshibę i zakupić coś porządnego, z przepięknym obrazem, ciekawymi funkcjami i designem. Po przeczytaniu paru tematu na forum bliżej jest mi chyba do plazmy, dlatego założyłem temat w tym miejscu, aczkolwiek nie wykluczam zakupu LED ;].

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 4m x 6m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2 - 3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 - 5
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? W miarę możliwości na wprost, ale lekkie kąty też się zdarzą
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Okno z lewej strony telewizora, dość blisko (są rolety)
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Stara, kineskopowa Toshiba
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? WiFi, DLNA, przyjazny interfejs pozwalający na odtwarzanie filmów z internetu (youtube etc.)
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? N'ka i cyfrowa telewizja naziemna
10.Jakie urządzenia ?
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 6 - 8h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matowa
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Informacyjne, przyrodnicze, naukowe.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Raczej nie, aczkolwiek jakieś filmy przez internet - jak najbardziej
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
16.Preferencje co do marki ?
17.Preferencje co do wielkości ? 50 i wzwyż
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ?
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4000 zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? - 3D to nie priorytet.
 

smela

New member
A jak w tych telewizorach z odtwarzaniem filmów 1080p? Trochę się tego u mnie nazbierało i fajnie byłoby mieć sprzęt, który faktycznie odda jakość tych filmów
 

smela

New member
A jak w tym Panasonicu z aplikacjami typu TVN Player, onet VoD etc.? Jest możliwość doinstalowywania aplikacji z jakiegoś "marketu", czy trzeba się ograniczyć do tych, które dostarcza producent?
 
Do góry