Telewizor do 3000-3500

AgentCiacho

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzień dobry

Planuje zakup telewizora do kwoty 3000-3500 głównie do filmów oraz do gier na konsoli. Obecnie posiadam Philips z Amblight i ta funkcja bardzo przypadała mi go gustu. Pokój jest bardzo jasny, nasłoneczniony, szczególnie od południowej strony, więc wszelkie OLEDy (niestety) odpadają. Kanapa jest totalnie na wprost telewizora więc preferowanym typem matrycy jest VA. Nie mam przekonania do IPS.

Posiadam Xbox Series X więc fajnie byłoby mieć funkcje VRR oraz ALLM. Wpadł mi w oko model 55PUS9206 z matrycą VA jednak trzeba by polować na dobrą promocje, bo cena MSRP wynosi około 4499PLN.

Na dodatek trochę poczytałem i nadchodzą nowe telewizory z z serii 55PUS8807 oraz 55PUS8887. Niestety na chwilę obecną nie wiem czy oba te modele będą posiadać matrycę VA na której mi zależy.

Teraz nadchodzą dwa pytania:

Czy warto poczekać na nowe modele czy zakupić udany model z 2021 roku?

Jaki jeszcze telewizor (z roku 2021/2022) z HDMI2.1/VRR/Dolby pod konsole Xbox Series X można brać pod uwagę (najlepiej w zakresie cenowym 3000-3500)?

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma jeszcze wiadomości co do cen nowych modeli - ale z całą pewnością tanio nie będzie.
W klasie cenowej masz dobre modele :
- TCL 55C825 mini led
- Philips 55PUS926
- Sharp 55EQ6
Jesteś niebieski wiec masz specjalną ofertę z pakietem dla niebieskich członków forum.
 

Marlo

Active member
W przedziale 3000-3500 pod XBOX series X dobrym wyborem byłby
TCL 55C735 , TV dobrze wyposażony w funkcje dla graczy.
 
Do góry