Telewizor do 2500zł i mętlik w głowie

rooz

New member
Witam,

chciałbym wybrać odpowedni dla siebie telewizor, ni emusi być plazma, może być lcd.
Kompletnie jednak nie wiem co wybrać, zastanawiałem się nad jakąś plazmą panasonica, słyszałem jednak ostatnio, że dobre są plazmy toshiba. Dobre opinie są również o lcd sharpa ...
Proszę o pomoc w wyborze

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? - telewizor na pewno 42" :)
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? - ok. 2,5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? - Najczęściej 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? - Raczej na wprost, czasem pod kątem do ~20 stopni
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - Wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? - Okna od południowego zachodu, po południu słońce będzie świecić na tv, ale są żaluzje.
7.Jaki masz obecnie telewizor ? - brak
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? - Jak najlepszy obraz w tym przedziale cenowym, funkcje multimedialne typu smart tv, tvn player, youtube itp.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? - komputer, dvb-t, konsola xbox
10.Jakie urządzenia ? - Pen Drive, dysk z filmami, laptop po hdmi lub DLNA
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? - ok 2h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? - nie mam zdania
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? - 50% sport- 30% filmy 20% reszta.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? - Jeśli będzie to sprawnie działać to tak.
15.Czy zamierzasz grać w gry - tak
16.Preferencje co do marki ? - Nie ma.
17.Preferencje co do wielkości ? - 42 cale
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? -
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? - Pół na pół
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? - 2500 zł, jeśli byłaby jakaś super okazja to jest możliwość zwiększenia granicy do 2800 zł.
21.Czy telewizor ma mieć 3D - nie koniecznie
 
Ostatnia edycja:

dario-

New member
Polecam plazme Panasonic model G30, mam od 1,5 roku i jesli chodzi o TV to nie moge złego słowa powiedziec.
Cenowo sie miesci bo w EURO za 2490 bodajze ostatnio widzialem
 

RHJG

New member
Bez reklam
Cyt;" słyszałem jednak ostatnio, że dobre są plazmy toshiba" nie ma czegoś takiego,ja w każdym razie nie widziałem.Przejdz się do sklepu i popatrz co Tobie odpowiada? w tej cenie dużego wyboru nie ma,ale niezłego Philipsa,Samsunga,LG można znalezc.
 
Do góry