Telewizor dla rodziców PFL4007H - Czy może inny?

Brylant_22

New member
Witam, od kilku dni chcę znaleźć jakiś w miarę dobry telewizor dla rodziców, gdy tylko wydaje mi się że znalazłem odpowiedni model zaraz na forum znajdę opinie "że lepiej jednak kupić inny".

Jako że rodzice nie są jakoś bardzo wymagający chciałbym aby telewizorek posiadał:

- 42`
- miał wbudowaną przeglądarke www, która umożliwiłaby oglądanie np. filmów online.
- port usb - oglądanie filmów z usb
- cena max 2000 zł

Znalazłem kilka modeli, mianowicie te które poleciła mi obsługa sklepu NeoNet:

Panasonic 42 TX-L42E5E - 1999 zł
Philis 42 PFL4007H - 1949 (prawdopodobnie tego kupie)

Z tego co wiem to obydwa tv są smartTV, i dlatego chciałbym zapytać Was czy te Tv spełniają moje wymogi, bo powiem szczerze temat nowych TV jest mi obcy a sprzedawca mówi że jak jest SmartTV to przeglądarka też jest.

Pozdrawiam
 

Brylant_22

New member
Właśnie czytałem ten test i właściwie dziś już chciałem kupić ten tv, lecz wyczytałem że jeżeli od strony obrazu i jakości jest b.dobrze to właśnie ta przeglądarka potrafi się zawieszać jak i całe oprogramowanie jeśli chodzi o internet. Dlatego napisałem tego posta ale chyba jednak się skuszę bo chyba w tej cenie nic innego nie znajdę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przeglądarka jest już poprawiona. Ja korzystam z tej samej i działa obecnie bez zarzutu.
 

Brylant_22

New member
Ok, dziękuje bardzo za pomoc, kupuje tego Philipsa mam jeszcze tylko jedno pytanie jak przeglądałem allegro w opisie było napisane że jest opcja podłączenia klawiatury z myszką? Czy bezprzewodowy zestaw logitech będzie tutaj działał czy tylko akcesoria philipsa wchodzą w gre?

Dziękuje
 
Do góry