Telewizor 60-65 cali 4k do 3000-3500 zł

Xoltro

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 25m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem? 1
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? pod lekkim kątem około 20 stopni
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju? słońce świeci w matrycę, ale oglądam wieczorami/ mam rolety
7.Jaki masz obecnie telewizor? Phillips 50 calowy nie pamiętam dokładnego modelu ale fullHD
8.Co chcemy aby telewizor posiadał? netflix + wifi, fajnie jakby działało kodi ale to dodatek bo i tak pewnie nie będę korzystał
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? HDMI z PC pod filmy 4k + netflix + zwykła antena
10.Jakie urządzenia? żadne
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? nie wiem
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy, również akcji - mało sportu, nie będę w nic grać na TV więc input lag nie ma znaczenia
14.Czy zamierzasz serfować po internecie? rzadko, ta opcja nie ma dla mnie znaczenia
15.Czy zamierzasz grać w gry - nie
16.Preferencje co do marki? brak
17.Preferencje co do wielkości? 60-65 cali
18.Co Cię denerwuje w telewizorach? raczej nic do tej pory
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3500 to absolutne max, wolałbym do 3200
21.Czy telewizor ma mieć 3D? Nie
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu? Nie wiem
 

Xoltro

New member
Te modele chyba przekraczają budżet o ok. 500zł.

Znalazłem model: Philips 65'' LED 65PUS6162/12 dostać mozna za ok. 3400.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
U kikiego tutaj pewnie dostaniesz cenę w okolicach właśnie 3500 za te modele.
Jeśli nie, to faktycznie przy tej wielkości i budżecie może nie być nic lepszego niż ten 6162.
 
Ostatnia edycja:

basket4rap

Member
Bez reklam
Za 2600 masz 58 cali Samsung 58mu6192 .
Zgadza się, sam bym go poleciał, ale autor wątku chce 60-65, i słusznie, bo 3,5 metra do tv to sporo. Natomiast skoro już mowa o tym Samsungu eu58mu6192, to jeśli ktoś by miał w atrakcyjnej cenie i dobrym stanie to jestem mocno zainteresowany ;)
 

claris1994

New member
No właśnie mam sam i jest naprawdę spoko , mecze bdb płynnie akurat zanim go kupiłem byłem w chyba 10 sklepach i porównywałem rozne modele i np jak autor szuka 60-65 to między tym 58 a np jak oglądałem lg chyba 620v 60cali i stał obok to różnica malutka a mecz na LG ciął jak cholera a na Samsungu obok ok.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Nie no między 58 a 60 to różnica niewielka, dlatego jeśli chęć jest na 60 to spokojnie ten Samsung 58, ale moim zdaniem przy 3,5 m to minimum 65. Ja mam 65 z 230 cm i czuję, że to minimum :)
 
Do góry