Telewizor 48-55"

darksikor

New member
Witam,
Za 3-4 miesiące planuję zakup nowego telewizora. Cały czas chciałem zakupić H6400 od samsunga jednak moją uwagę zwróciły telewizory Philipsa które maja dobry obraz, ambilight (super sprawa) oraz system android. Obecnie posiadam Raspberry Pi z Kodim ale jeśli była by możliwość instalacji na smart tv to by było o wiele lepiej :)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 16m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,5-4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać/wisieć
7. Jaki masz obecnie telewizor? LG 22hl2000 (tymczasowy)
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? szybkie działanie menu , dobrą jakość obrazu, smart tv, opcjonalnie ambilight.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? DVB-T (możliwe że później cyfrowy)
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? PC, Raspberry Pi2, amplituner
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? około 5
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? matowa/błyszcząca
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy, seriale tv
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? raz na jakiś czas
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Chcę sparować tv z PC w drugim pokoju. Około 2-3 godzin
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? więcej wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 48-55"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? ---
19. Preferencje co do marki? Samsung, Philips
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? tak. Raczej aktywne ale pasywne też może być
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 4000
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu? prawdopodobnie tak
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Za 3-4 miesiące będą już w sprzedaży modele na 2016 rok więc ciężko teraz cokolwiek doradzić na przyszłościowy zakup. Wstrzymaj się, zobaczymy co ciekawego pojawi się na rynku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety Ty nie możesz czekać bo nowe modele będą bez 3 d.
Musisz wybierać z :
Sony 55w 809
PHILIPS 55pft 6510
 
Do góry