Telewizor 42 do ok 2k

beniolbn

New member
Witam!
Chce kupic telewizor, najbardziej interesuja mnie 42 cale. Mam do wydania okolo 2000zl. Nie chcialbym przkroczyc 2k ale jezeli bedzie cos warte uwagi to moge dorzucic pare groszy wiecej.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 17m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? szczerze jeszcze nie wiem, 2,4-4m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Róznie.
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać, w przyszlosci moze wisiec
6.Jak słońce świeci w pokoju ? okno balkonowe z boku
7.Jaki masz obecnie telewizor ?Nie posiadam, za to monitor 24 benq LED na ktorym czasem ogladam filmy
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? USB, HDMI, Wi-Fi, przeglądarkę, jakość obrazu, dobre odswiezanie
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cyfrowa dvbt o ile dobrze kojarze :-o
10.Jakie urządzenia ? chcialbym czasem podlaczyc kompa do gier
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? roznie, czasem w ogole czasem 4-5 godzin w szczycie
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie wiem?
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Wszystkiego po trochu, filmy, sport.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Fajnie jakby tv mial taka opcje
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, w fife, nie czesto ale jak juz pogram to z 2-3 godziny
16.Preferencje co do marki ? -
17.Preferencje co do wielkości ? 42-?? nie wiem czy pieniedzy starczyna wiekszy a chcialbym dobra jakosc obrazu
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? --
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami.
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? okolo 2000zl
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Może być, ale nie musi.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam!
Chce kupic telewizor, najbardziej interesuja mnie 42 cale. Mam do wydania okolo 2000zl. Nie chcialbym przkroczyc 2k ale jezeli bedzie cos warte uwagi to moge dorzucic pare groszy wiecej.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 17m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? szczerze jeszcze nie wiem, 2,4-4m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Róznie.
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać, w przyszlosci moze wisiec
6.Jak słońce świeci w pokoju ? okno balkonowe z boku
7.Jaki masz obecnie telewizor ?Nie posiadam, za to monitor 24 benq LED na ktorym czasem ogladam filmy
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? USB, HDMI, Wi-Fi, przeglądarkę, jakość obrazu, dobre odswiezanie
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cyfrowa dvbt o ile dobrze kojarze :-o
10.Jakie urządzenia ? chcialbym czasem podlaczyc kompa do gier
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? roznie, czasem w ogole czasem 4-5 godzin w szczycie
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie wiem?
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Wszystkiego po trochu, filmy, sport.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Fajnie jakby tv mial taka opcje
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, w fife, nie czesto ale jak juz pogram to z 2-3 godziny
16.Preferencje co do marki ? -
17.Preferencje co do wielkości ? 42-?? nie wiem czy pieniedzy starczyna wiekszy a chcialbym dobra jakosc obrazu
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? --
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami.
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? okolo 2000zl
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Może być, ale nie musi.
42" G30 ale chyba za mały w tych warunkach... 2.4 do 4 m odległości od ekranu to raczej 50" a tu musiał byś zerknąć na ofertę LG i szajsungi. Panasonic 50" G30 to aktualnie około 3000zł... Wielkość ekranu bardzo istotna...
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Jeśli masz budżet ograniczony,to Lg 50PA6500, ale jeśli możesz go naciągnąć,to lepiej dołożyć do panasa G30.
 
Ostatnia edycja:

jurasko

New member
TV do sypialni całkowicie zaciemnionej.
Oglądanie na leżąco z odległości 2,8m.TV na wprost łóżka
Bez 3d.
Kablówka, w tym 15 programów HD
Koszt ok 2tyś.
Brak większych wymagań.Ważny obraz aby był najlepszy.

Potrzebny na już bo dotychczasowy samsung lcd 27'' się zepsuł
Co polecicie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry