Telewizor 42' do 2300 zł

kuba1234

New member
Witam. Planuje zakup telewizora 42' do 2300 zł.
Moje typy:
-Panasonic 42as650
-Philips 42pfs7109
-Sony KDL42w829
(za ewentualną dopłatą)

Telewizor będzie oglądany zarówno w dzień jak i w nocy w pozycji na wprost jak i z boku. Co wybrać, który będzie najlepszym wyborem? Kusi mnie Philips z ambilightem ale boje się o wolny i zacinający soft. W panasonicu znowu są te niedoświetlone rogi.. Sony w sumie chyba najlepszy wybór ale najdroższy.. A tak w ogóle ambi w philipsie da się wyłączyć np do oglądania kablówki?

Dzięki za rady.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz jeszcze extra model Toshiby 42L7453 i za małą dopłatą Philipsa 42PFS7509 i to jest najlepsza jakość w tej podniesionej klasie.
Jak będziesz niebieski na wszystkie masz specjalną ofertę i kalibrację gratis.
 

kuba1234

New member
Zamówiłem philipsa 42pfs7109, mam nadzieje, ze to dobry jakościowo wybór i się strasznie nie zawiodę. Tv oglądam przy włączonym świetle, a nawet jak wyłączę to mam dosyć jasno w mieszkaniu, więc może ta "słabsza czerń" nie dokuczy jakoś strasznie. Ten panasonic też mi namieszał w głowie ale ostatecznie go odrzuciłem. Na philipsa 7509 niestety nie dołożę bo są inne wydatki. Macie jeszcze jakieś sugestie?

A i jak się zapowiadają nowe serie tv na ten rok? Będzie jakaś rewolucja? Czekać i tak raczej nie poczekam bo aktualnie nie mam tv w domu, a i pewnie na początku drogo będzie.

Pozdrawiam.
 

kuba1234

New member
Witam. Dzisiaj dojdzie do mnie philips. Masz może KIKI albo ktoś z forum jakieś ustawienia do niego? Kalibracja jest niezbędna przy tym modelu?

A i jeszcze pytanie z innej bajki. Chce podłączyć u siebie bezpłatna cyfrowa telewizje naziemna, ten model ma dekoder dvb-c, wiec wystarczy ze podepne do telewizora przewód z gniazda kablówki ze ściany i będzie działało? Bo S tego co czytałem są jeszcze dwa sposoby tj. Antena i satelita.


Pozdrawiam.
 

omot

Member
Masz plame w górnym prawym ( z punktu widzenie patrzacego) rogu.
Jak nie minelo przepisowe kilka dni ..to zwracaj ten tv..
Ja philipsa wiecej nie kupie .....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz faktycznie nie równe podświetlenie. Zgłoś tam gdzie kupiłeś.
A w sprawie kalibracji napisz na PW.
 
Do góry