Telewizor 32' mały pokój

azthar

New member
Witam poszukuję tv do małego pokoju, pisałem kiedyś post na tym forum ale nie dostałem inteligentnej odpowiedzi, więc ponawiam pytanie:
- tylko 32' (więcej nie mieści się na półce)
- telewizor stoi ok 2m od osoby oglądającej
- ogólnie mały pokój z jednym oknem które będzie świeciło z boku telewizora
- Tuner telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T
- Tuner telewizji cyfrowej kablowej DVB-C
- Obsługa formatów MPEG-2 oraz MPEG-4, część 10 - H.264/AVC
- Dekodowanie dźwięku E-AC-3 (Dolby Digital Plus).
- Gniazdo CI (na moduły dekodujące)

2 modele które polecili mi w sklepach to:
- Samsung LE32C650
- Sony EX500

proszę o szybką odpowiedź bo jestem nastawiony na kupno samsunga już w poniedziałek :)

pozdrawiam
 

Seba21

New member
Haha, mam dokładnie ten sam problem z tymi samymi modelami tv i też nie dostałem przekonującej odpowiedzi. Jeden pisze, że mam brać Samsunga, bo w Sony obraz bledszy, a przy większym kontraście czerwone mordy się pokazują. Drugi że tylko Sony bo ma lepszy układ kompensacji ruchu. Trzeci znowu że tylko Samsung bo lepsze multimedia i więcej formatów USB obsługuje. Następny z kolei, że mam brać Sony, bo Samsung daje gorszy obraz SD i paskudny kolor skóry pokazuje. Następni mi mówią że jednak Samsung, bo ma więcej opcji regulacji. Kolejny namawia na Sony, bo Samsung ma podobno beznadziejne głośniki i plastikowy obraz. Więc powiedz teraz kogo słuchać, bo sam mógłbym już od miesiąca mieć któryś z tych tv, ale nie chcę wybrać tego gorszego i cały czas się zastanawiam. Może teraz ktoś nas bardziej do któregoś przekona?
 

Sweet Lou

New member
W tv najważniejszy jest obraz i tego się trzeba głownie trzymać reszta to dodatki które zawsze można sobie dokupić z czasem bo złotego środka nie ma.Tak jaj kolega wyżej pisał jednemu będzie dźwięku brakować a drugiemu multimedii itp itd.Samsung jak wiadomo nie od dziś ma bardziej nasycone kolory,,cukierkowe'',natomiast sony ma bardziej naturalny obraz.Jeszcze kwestia ekranu-samsung odbija bardziej,sony mniej.Jak na takie kryteria sobie odpowiecie co wam lepiej pasuje to i z jednego czy z drugiego będziecie zadowoleni na pewno.Pozdrawiam i wysyłam do MM na bezwacie jeszcze dziś.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
witam,jak bedziesz w sklepie to sprawdz ten dzwiek w c650,ja coprawda mam 55calowego i nie wiem czy to tesame glosniki,ale musze powiedziec,ze dzwiek jest calkiem dobry tylko wejdz w menu ustaw na standart i pobaw sie korektorem u mnie dalo to dobry wynik,a pozatym to z czystym sumieniem moge polecic tego samsunga,co do sonego to nie wiem bo widzialem tylko w sklepie,ale napewno tez bylbys zadowolony.
 
Do góry