telewizor 2500-3500

psokalski

New member
Witam

Naczytałem się mnóstwa postów na różnych forach internetowych na temat telewizorów i nie jestem ani trochę mądrzejszy. Mam tak ustawione, że będę oglądał telewizor z odległości 2 metrów. Mam sygnał z kablówki z dokupioną opcją Canal+. Telewizor będzie służył głównie do oglądania meczów, filmów, seriali itd (wszystko z kablówki). Mam zamiar również dokupić ps3, ale nie będzie to jakaś wiodąca forma rozrywki na tym telewizorze. Miałem praktycznie podjętą decyzję i wybór padł na Panasonica P42g20e. Super recenzje na stronach itd. Jednak jak przejrzałem te 150 stron na forum to oblał mnie zimny pot. Green ghosting, powidoki, "słaba czerń".... Nie było końca. Pytam więc czy problem jest naprawdę tak poważny. Nie chce mi się wierzyć, że powiedzmy po 2h grania będę miał do śmierci "wyciśnięty" pasek życia na telewizorze. Jednakże pytam co byście jeszcze polecili, jaki tv i ewentualnie utwierdźcie mnie w przekonaniu do tego Panasia.

Pozdro
 

yorkhey

New member
Uwierz mi, że te "problemy" są zjawiskiem jedynie teoretycznym. Ja mam Panasonica od kwietnia i do tej pory żadnych takich "problemów". Nie próbowałem co prawda oglądać przez kilkanaście godzin bez przerwy tego samego kanału (bo i po co???), ale stwierdzam, że przy normalnym użytkowaniu po pół roku nie zauważyłem nic co spędzało by mi sen z powiek. Kupuj, oglądaj i ciesz się tym.
 
Do góry