telewizor 2000 zł

moouery

New member
odległość od ekranu ?ok 2-2,5m
jak słońce świeci w pokoju ? ogólnie mam tak że okno jest na środku ściany 4 metrowej ,i zostają 2 boki gdzie po jednej mam stanowisko komputerowe a po drugiej telewizor więc z odbijaniem problemu nie ma
Jak duży jest pokój ? 11x4 kolor żółty
jaki masz obecnie telewizor? panasonic CRT 29 calowy
jakie programy najczęściej oglądasz? przede wszystkim piłka nożna potem filmy i na końcu seriale
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? po równo
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ? wieczorem oglądam przy zgaszonym świetle
wolisz obraz ostry czy łagodny ? obojętnie chodz bardziej nastawiał bym się na ostrość
matryca błyszcząca czy matowa?
preferowana wielkość telewizora? myślałem o 40-42 cale
preferowana marka ? standart : wszystkie,telewizor żeby był jak najlepszy
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ? pendrive, dysk(żeby filmy oglądać ) i czasami komputer
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? tera na to nie odpowiem
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? łóżko mam na wprost:D
czy ważne jest wifi ? przeżyję się bez tego
czy będziesz korzystać z widgetów ? nie
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? nie
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? możliwe że czasami z ipli
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ? tak
ma mieć 3D ? obojętnie
ma mieć slot na karty SD ?tak
ma mieć tuner DVB-S ? tak
jakimi złączami ? usb, hdmi
jaki masz sygnał ? po kupieniu telewziora będę miał Cyfrę +
ile programów HD ?
ma stać czy wisieć ? stolik
cena: 2000 zł
przeczytałem tu kilkanaście tematów i najbardziej jestem za plazmą P42S30E czy to najlepszy telewizor w tej cenie?
i czy lepiej brać w sklepie czy w internecie?
Jeśli w internecie to możecie podać jakiś zaufany sklep?
 

don111

Banned
z 42S30 jest najlepszy w tej kwocie
kupując w necie masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, ceny masz tutaj - skapiec.pl
 

moouery

New member
ok dzięki plazma jest już w domu tera mam zapytanie

przed domem mam to kółko Cyfry plus i jest ona używana na 1 telewizorze da się tak zrobić żeby odbierała na 2?
 

digitalus

Banned
Jesli chcesz podlaczyc drugi tuner satelitarny to trzeba zmienic konwerter przy talerzu na konwerter twin i oczywiscie doprowadzic drugi kabel do konwertera. Jesli chcesz rozdzilelic sygnal c+ aby kazdy mogl ogladac inne kanaly to potrzebny bedzie tez spliter
 
Ostatnia edycja:
Do góry