Telewizja naziemna + rozgałęźnika na 5 TV

keymutha

New member
Witam

Mam jedno pytanie i zasadniczo nie wiem, czy podpialem sie pod odpowiedni dzial.

Zrezygnowalem ostatnio z platformy telewizji "n", ale nie w tym rzecz.

Zostala mi jeszcze na dachu antena (mieszkam w domku).

Przy antenie jest rozgaleznik na 3 telewizory i poki co sa podpiete pod nia dwie sztuki (jeden kineskop a drugi lcd) i chce go wymienic (mam na mysli ten rozgaleznik) na taki co da sie podlaczyc pod niego 5 sztuk TV

Ponizej przedstawiam Wam jakies urzadzenie, ktore znalazlem na allegro i prosze mi powiedziec, czy jest to warte zachodu:

ALLEGRO -> nr aukcji: 1628185115 / nazwa przedmiotu na allegro:

"Aktywny rozgałęźnik telewizyjny ART/6 -Na 6 TV"

(nie bede na szybko pisac postow w jakis tematach, bo nie moge wklejac linkow jeszcze :fool:)



Pod taki wlasnie rozgaleznik chce podlaczyc 5 telewizorow.

Dodam, ze nie wszystkie beda graly naraz, bo zapewne wtedy bedzie strata jakosci sygnalu.

Na pewno beda w tym samym czasie wlaczone dwie sztuki.

Poki co, przy uzyciu tego rozgaleznika co mam przy antenie sygnal wg mnie jest bardzo dobry na obu telewizorach. Brak "mrowek", szumow w audio. Obraz jest naprawde ladny. Na lcd nawet mam programy w cyfrowej jakosci (narazie czeskie, bo nasze po jakims czasie zniknely, ale mysle, ze to wina "testow" w tym rejonie) - jestem z Piekar śląskich.

Prosze mi wiec powiedziec, czy te urzadzenie ma sens?

Dodam, ze nie zalezy mi na telewizji, aby miec mnostwo programow, badz jakosc HD z tego wzgledu, ze nie mam czasu, ani ja ani zona na ogladanie TV. Chcemy aby bylo cos "podstawowego" nie ponoszac przy tym wiekszych kosztow.

W wolnej chwili, jak mam zamiar posiedziec przy TV to wole sobie pograc na PS3, albo poogladac filmy na blu-ray.

Co do programow TV to wystarczy, jak bede miec 1, 2, Polsat, TVN.

TV na karte poki co nie jest brana przeze mnie pod uwage.

pozdrawiam i prosilbym o udzielenie sensownej informacji
 
Do góry