Telewizja dobra jakościowo a tanim kosztem.

spiderd2

New member
Hej :)

Dziś zastanawiałem się, w jaką telewizję się zaopatrzeć. Chodzi mi o dobrą jakość podstawowych, polskich kanałów. Jest dziś wiele opcji, ale która jest najlepsza dla TV LCD.

Cyfrowy Polsat - (TVP 1,TVP 2, TVN, TVN 7,Polsat, Polsat 2, TV 4) za 9.90zł/msc z dekoderem mini(149zł; 199zł z anteną), ale podobno słaba jakość, nie ma HDMI.

Canal+ - (TVP 1,TVP 2, TVP INFO, TVP Polonia, TVP Kultura, TVN, TVN 7, TV 4, TELE 5, TV PULS, Ale kino, PLANETE, Zig Zap i HYPER) za 9.50zł/msc do 5 miesięcy, potem 19zł. Dekoder HD na wynajem za 15zł/msc lub na darmowe użytkowanie bez HD.

TP - usługa Internet+telewizja. 1Mb 79,90 zł z kanałami (TVP 1,TVP 2, TVP INFO, TVN, TVN 7, Tele 5, VIVA Polska, TV Puls + mniej znane) drogą satelitarną lub przez linie telefoniczną.

TV naziemna/analogowa - Kanały zależnie od położenia, ale zawsze jakieś są :p (Śląsk - TVP 1, TVP 2, TVP INFO, TVN, Polsat; inne regiony patrz na www emitel pl) + antena + ewentualnie dekoder MPEG-4

Zależy mi na waszych opiniach. Ile za co, jakie najlepsze. Szczególnie zależy mi na opiniach i cenach na temat naziemnej/analogowej, gdyż nie trzeba płacić żadnego abonamentu.

Pozdrawiam
 
Do góry