telefunken

luxorxxx

New member
Czy ktoś słyszał o ...... albo nawet widział jak działa telewizor LCD marki Telefunken o symbolu 42 TLF 7012 .Zaskoczyła mnie niska cena (6179 PLN) jak za telewizor z funkcją FULL HD o rozdzielczości 1920x1080 jasności 550 i kontraście 1200.Opisany telewizor pojawił sie w sklepach internetowych jednak nie mogę wyszukać żadnej opinii na jego temat.Chciałbym zakupić telewizor LCD 42 " mam na to ok.7000PLN może ktoś zechciałby doradzić mi jaki model wybrać.Z góry dziękuje za przekazane odpowiedzi.Pozdrawiam.:)
 

Goliat

New member
Bez reklam
luxorxxx napisał:
Czy ktoś słyszał o ...... albo nawet widział jak działa telewizor LCD marki Telefunken o symbolu 42 TLF 7012 .Zaskoczyła mnie niska cena (6179 PLN) jak za telewizor z funkcją FULL HD o rozdzielczości 1920x1080 jasności 550 i kontraście 1200.Opisany telewizor pojawił sie w sklepach internetowych jednak nie mogę wyszukać żadnej opinii na jego temat.Chciałbym zakupić telewizor LCD 42 " mam na to ok.7000PLN może ktoś zechciałby doradzić mi jaki model wybrać.Z góry dziękuje za przekazane odpowiedzi.Pozdrawiam.:)
Oglądałem całą gamę Telefunkena na targach IFA'06 i powiem szczerze że ja bym uważał.Philips ożywił wyniszczone marki (przez Thomsona przyp.Telefunkena)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Potwierdzam zdanie kolegi. Także przyjrzałem się tej marce w Berlinie i niestety poza próbą połączenia tv za pomocą Wi-Fi producent nie zachwycał.
 

luxorxxx

New member
Dzięki za odpowiedz .Właśnie zdecydowałem się jednak zakupic Sharpa LCD 42 " XD1E.Mam go 2 dni i jest naprawdę odjazdowy.Cena wyższa ale jakie parametry.Chcę dokupic n -telewizję i myślę że nareszcie będę się mógł cieszyć oglądaniem w HD.
 
Do góry