Te same TV inne oznaczenia o co chodzi ?

mixson

New member
Witam że to będzie pewnie kolejny temat z cylu "pomocy co wybrać" ale ostatnio czytając o modelech które chce kupić zakręciłem się, symbolami, oznaczeniami, ceną itp. Potrzebuję porady experta.
Upatrzyłem sobie 3 modele:
- LG 42LM620
- Sam UE40ES6100
- LG 42LM3400 ( z racji tego ze jest tani )

Tak wiec najpierw zjarałem sie LM3400 ale czytałem sporo tematów w necie i wiem ze to jest TV z dolnej półki czyli może być ale można było wybrać lepszy za niewiele drożej.
Co do modelu LM620 to się troche pogubiłem bo np. na ebay sprzedają model LM620T a na stronie LG nie ma żadnej informacji co modelu "T" tylko o "S" jaka jest różnica? czy "T" to można jakiś chiński wynalzaek.
Model SAM ES6100 przebija technicznie oba LG, robiłem porównanie na jednej z stron i według mnie SAM wychodzi najlepiej.
Dodam jeszcze że mieszkam w irlandi północnej nie wiem jak na to patrzeć ale różnice w cenach tych TV są masakryczne np. na ebay model LM620T kosztuje 600Funtów a znalazłem sklep internetowy gdzie oferują go za 420F z promocji, nie wiem co o tym myśleć czy to są dwa inne modele jeden chiński a drugi niemiecki :p Widziałem też różne oznaczenia modelów SAM np. ES6100XKZG :confused: o co to chodzi. Z góry dzieki za porady.

Jeśli umieściłem temat w złym dziale to przepraszam
 
Do góry