Tani projketor do zastosowań w edukacji-jaki?

poulus

New member
Witam serdecznie! Chciałem poradzić się Was w sprawie zakupu projektora do zajęć edukacyjnych.
Chciałbym zakupić mały(gabarytowo) i leki projektor, który będę podłączał do laptopa.Główne zastosowanie w kursach edukacyjnych, najczęściej projekcja jest na ścianie.
Proszę o propozycje cenowe w zakresie do 2000zł,priorytetem jest żywotność i cena lampy(tani w eksploatacji) oraz waga.Musi to być zestaw optymalnie mobilny ,ze względu na częste przemieszczanie się.Dalszym priorytetem jest rozdzielczość choć , chciałbym aby było to 1280x720!
Będę wdzięczny za wszystkie pomysły i propozycje.Dziękuję i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

poulus

New member
Witam serdecznie! Chciałem poradzić się Was w sprawie zakupu projektora do zajęć edukacyjnych.
Chciałbym zakupić mały(gabarytowo) i leki projektor, który będę podłączał do laptopa.Główne zastosowanie w kursach edukacyjnych, najczęściej projekcja jest na ścianie.
Proszę o propozycje cenowe w zakresie do 2000zł,priorytetem jest żywotność i cena lampy(tani w eksploatacji) oraz waga.Musi to być zestaw optymalnie mobilny ,ze względu na częste przemieszczanie się.Dalszym priorytetem jest rozdzielczość choć , chciałbym aby było to 1280x720!
Będę wdzięczny za wszystkie pomysły i propozycje.Dziękuję i pozdrawiam


Z postów, które znalazłem na forum, wynika, że najlepiej zastanowić się nad trzema propozycjami:
1) BenQ MX511
2) Epson EH-TW450
3)Optomę hd600X
Czy ktoś może, poradzić jakiś inny, który mógłbym wziąć pod uwagę?Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Tidus1024

New member
Bez reklam
Źle przeczytałeś. Skontaktuj się z jakąś firmą sprzedającą projektory dla edukacji i biznesu i nakreśl swoje potrzeby.
 

poulus

New member
Źle przeczytałeś. Skontaktuj się z jakąś firmą sprzedającą projektory dla edukacji i biznesu i nakreśl swoje potrzeby.

Nie będę się upierał,że dobrze.Ogólnie na forum nie znalazłem wątku projektorów do edukacji.Na stronach, które proponujesz powtarzają się wytycznych,które należy uwzględnić przy wyborze
- najlepszy jest projketor DLP
- informacje o jasności(zalecana 3000 ANSI)
- infomację o rozdzielczości XGA (1024x760) 4:3
WXGA (1280x760)16:10.

Może jakieś firmy polecić? Pozdrawiam
 
Do góry