tani odtwarzacz z usb odtwarzający mkv

metanoll

New member
Witam
Potrzebuję rady który z NAJTAŃSZYCH odwarzaczy będzie najlepszy. Głównie od otwarzania filmów avi, divx i bd z dysku przenośnego. Telewizor Panasonic TX-P42S20E. Podłączę (o ile się da) póki co starą wieżę Samsunga, którą teraz podłączam do kompa z pomocą zwykłego kabla.
Filmów na dyskach BD raczej nie będę póki co odtwarzał, bo ceny ich mnie przerażają, ale DVD jak najbardziej.
 

metanoll

New member
Interesowałem się też tym tematem, ale nie widzę zbyt wielu zalet odtwarzaczy multimedialnych. BD odtwarza płyty a mam ich trochę na DVD. Podobno też odtwarzacze BD nie mają problemów z różnymi formatami filmów.
 

jdud2

New member
Witam
Potrzebuję rady który z NAJTAŃSZYCH odwarzaczy będzie najlepszy. Głównie od otwarzania filmów avi, divx i bd z dysku przenośnego. Telewizor Panasonic TX-P42S20E. Podłączę (o ile się da) póki co starą wieżę Samsunga, którą teraz podłączam do kompa z pomocą zwykłego kabla.
Filmów na dyskach BD raczej nie będę póki co odtwarzał, bo ceny ich mnie przerażają, ale DVD jak najbardziej.

No na zasadzie negatywnej selekcji odradzam Sony bdp-s370. Jest bardzo tani i multimedialnie wszechstronny, cóż z tego jednak, skoro jakość obrazu z dvd jest moim zdaniem kiepska.
 

Horhe Ortega

New member
Tu jest okazja póki co-Odtwarzacz BLU-RAY JVC XV-BP1 w Morele.net -bo 381PLN za tego JVC to chyba Twój zakres.Minus tylko taki , że pliki >4Gb trzeba dzielić(brak NTFS).To dyskomfort , ale wieeelu TU radzi sobie z tym błyskawicznie.Biorąc pod uwagę że sporo chyba masz tych <4Gb to może nie będzie Ci to tak dokuczało.
 
Ostatnia edycja:

metanoll

New member
Dzięki za odpowiedzi. Zdecydowałem się na Western Digital WDBABG0000NBK - cokolwiek znaczy ten ciąg liter ;). Chciałem Asusa, bo odtwarza rmvb, co czasem może się przydać, ale niestety nie było go dostępnego w sprzedaży ratalnej w sklepie, gdzie wszystko zamówiłem. Teraz tylko musze przejżeć cały długi temat o tym odtwarzaczu.
 
Do góry